Apple iPhone 7, 32GB, rozë / ari

Kodi i produktit:
198273
Bluetooth:
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Sistemi operativ:
Apple iOS
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
478.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 79.75 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

I pari i familjes së iPhone i cili siguron rezistencën ndaj ujit dhe pluhurit. Apple iPhone 7 vjen me ekranin e mrekullueshëm 4.7” Retina, i cili përfshin një shkallë më të gjerë të ngjyrave dhe shkëlqim më të lartë. Me një çip tejet të fuqishëm dy bërthamësh A10, sigurohet performancë dyfish më e fortë sesa në iPhone 6. Apple iPhone 7 vjen me kamerën kryesore prej 12 mpx dhe kamerën frontale me rezolucion prej 7 mpx. Telefoni posedon memorie të brendshme prej 32GB. Me këtë telefon vjen falas një varëse ndriçuese.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
1901980679066
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850, 900, 1800, 1900
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
67,1
GPS:
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
240
Kodi i prodhuesit:
MN912CN/A
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
14
Lansuar:
9 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
138,3
Lidhës:
Lightning
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
4,7
Mbështetje për NFC:
Memorie e brendshme [GB]:
32
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
138
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1334 x 750
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12
Sistemi operativ:
Apple iOS
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
7,1

Bashkangjitja Apple iPhone 7 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE