Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Apple iPhone 7 Plus. 128GB, i argjendtë

Kodi i produktit:
198282
Bluetooth:
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Sistemi operativ:
Apple iOS
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
735.50 
Ju kurseni : 166.00   (23%)
569.50 € * Përfshirë TVSH-në
23% Zbritje
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 94.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

I pari i familjes së iPhone i cili siguron rezistencën ndaj ujit dhe pluhurit. Apple iPhone 7 Plus vjen me ekranin e mrekullueshëm 5.5” Retina, i cili përfshin një varg më të gjerë të ngjyrave dhe shkëlqim më të lartë. Me një çip tejet të fuqishëm dy bërthamash A10, sigurohet performancë dyfish më e fortë sesa në iPhone 6. Apple iPhone 7 Plus vjen me kamerën më inovative të dyfishtë prej 12 mpx. Kurse, kamera frontale vjen me rezolucion 7 mpx. Telefoni posedon memorie të brendshme prej 128GB. Me këtë telefon vjen falas një varëse ndriçuese.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
1901980439486
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850, 900, 1800, 1900
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
77,9
GPS:
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
384
Kodi i prodhuesit:
MN4P2CN/A
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
21
Lansuar:
9 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
158,2
Lidhës:
Lightning
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5,5
Mbështetje për NFC:
Memorie e brendshme [GB]:
128
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
188
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1920 x 1080 (Full HD)
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12
Sistemi operativ:
Apple iOS
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
7,3

Bashkangjitja Apple iPhone 7 Plus. 128GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE