Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Xiaomi Black Shark, 5.99", 6GB RAM, 64GB, i zi

Kodi i produktit:
241255
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Sistemi operativ:
Google Android
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

428.50 
Ju kurseni : 60.00   (14%)
368.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 61.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dizajni është unik Kombinimi i mbulesës metalike dhe dritës së neonit së gjelbërt duket vërtet elegant. Antena speciale e llojit X sigurojnë pritjen e mirë të sinjalit, kështu që ju mund t'i përgjigjeni thirrjeve dhe mesazheve në çdo kohë. Një ekran 5.99 inç me një raport 18: 9 siguron një përvojë shumë më të mirë të lojrave sesa ekranet 16: 9. Me kamerën ju ngjallni mrekulli Kamera kryesore e dyfishtë me blic LED dhe lente me gjashtë shtresa ju lejon të krijoni përmbajtje vërtet interesante dhe cilësore. Ekziston një mënyrë e veçantë për fotografimin e njerëzve dhe objekteve, por përdorimi i kamerës së përparme për selfie. Ai gjithashtu ka karakteristika të cilësisë së lartë dhe një rezolucion të lartë prej 20 Mpx. Ftohja Mbinxehja e pajisjes është një problem i njohur për lojtarët, pavarësisht nëse ata janë duke luajtur në celularin, kompjuterin ose tabletin e tyre. Jo me këtë telefon. Black Shark është i pajisur me një sistem të lëngshëm ftohës. Si rezultat, procesori është në gjendje t'i rezistojë funksionimit të frekuencës së lartë për periudha të gjata kohe pa mbinxehje. Veçoritë kryesore Celulari absolutisht unik i lojrave Black Shark ka një trup të bukur dhe performancë të lartë. Ka një ekran 5.99 inç me rezolucion 1080 x 2160 dhe një raport 18: 9. Ai përmban një procesor 8 bërthamësh Snapdragon 845 deri në 2.8 GHz, sistemin grafik AdrenoTM 630, 6 GB RAM, 64 GB memorie, altoparlantë stereo dhe ftohjen e ujit. Është një SIM i dyfishtë, mbështet LTE, WiFi, ka një kamerë 12 Mpx + 20 Mpx, USB-C, një lexues të gjurmëve të gishtërinjve dhe një bateri 4000 mAh. Dimensionet e tij janë 161.62 x 75.4 x 9.25 mm, peshon 190 g dhe ka Android 8.0 Oreo.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
6971409200336
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2.8
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
75,4
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
4000
Lansuar:
2. 8. 2018
Lartësia [mm]:
161,6
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lidhës:
USB-C
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5,99
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Memoria operuese [GB]:
6
Memorie e brendshme [GB]:
64
Modeli i procesorit:
Snapdragon 845 (4x2.8 GHz/4x1.8 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
190
Prodhuesi:
Xiaomi
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
2160 x 1080 (FHD+)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
20
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12
Sistemi operativ:
Google Android
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
9.3

Bashkangjitja Celular Xiaomi Black Shark edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE