Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celularë Blackberry Key 2 Athena, 128GB, 6GB RAM, i zi

Kodi i produktit:
239945
Bluetooth:
Radio:
Memorie e brendshme [GB]:
128
Modeli i procesorit:
Snapdragon 660 (4x2.2 GHz/2x1.8 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
669.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 111.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

BlackBerry Key 2 i sjell të gjitha karakteristikat e mira të paraardhësit e tij të përmirësuara me teknologji më të fuqishme dhe të re. Kryeni të gjitha nevojat tuaja ditore, luani lojëra mobile dhe hapni çfarëdolloj aplikacioni pa telashe me këtë celular që do të bëhet shoqëruesi i juaj i përditshëm.

Aksesori vjen i pajisur me ekranin me prekje ( touch) me madhësi 4.5" që mban rezolucion prej 1620 x 1080 piksela dhe kombinohet me procesorin e fuqishëm 8 bërthamësh Qualcomm Snapdragon 660 dhe 6GB RAM memorie për t'ju sjellur performancë të shpejtë kompjuterike dhe imazhe kristal të pastërta.

Poashtu, celulari mban tastierën QWERTY poshtë ekranit, mban kamerë të pasme dual me 12 + 12 megapiksela dhe kamerë të përparme me 8 megapiksela, është pajisur me 128GB hapësirë për ruajtjen e të dhënave e cila mund të zgjerohet me kartelë të memories microSD, mban portet USB Type-C dhe 3.5mm audio jack për lidhje me pajisje tjera, është pajisur me baterinë me kapacitet prej 3500 mAh dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Sistemi operativ i celualrit është Android 8.1 Oreo.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
4894461772073
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2.2
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
71,8
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3500
Kodi i prodhuesit:
PRD-63828-009
Lansuar:
12. 7. 2018
Lartësia [mm]:
151,4
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB-C
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje), Klasik
Madhësia e ekranit [inç]:
4.5
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese [GB]:
6
Memorie e brendshme [GB]:
128
Modeli i procesorit:
Snapdragon 660 (4x2.2 GHz/2x1.8 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
OTG (On-The-Go):
Pesha [g]:
168
Prodhuesi:
BlackBerry
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1620 x 1080
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
12
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
8.5
Ueb-i i prodhuesit:
Us.blackberry.com

Bashkangjitja Celularë Blackberry Key 2 Athena edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE