Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Celular Alcatel 1S (5024D), 5.5 ", 3GB RAM, 32GB, i zi

Kodi i produktit:
261178
Auto fokus:
Qartësia e ekranit [PPI]:
293
Memoria operuese [GB]:
3
Memorie e brendshme [GB]:
32
Modeli i procesorit:
Spreadtrum SC9863A (4x1.6 GHz/4x1.2 GHz)

Si të porosisim në Gjirafa50?

139.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 23.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një telefon që ka një kamerë të dyfishtë, një ekran modern dhe ju lejon të përdorni dy karta SIM. Alcatel 1 i përmbahet trendeve të modës dhe vjen me një dizajn të ekranit 18: 9 me një rezolucion më të gjerë prej 1440 x 720 piksel. Me kamerën kryesore 13 + 2 MP (foto interpolated deri në 16 MPx) me fokusim automatik, ju gjithmonë do të keni fotografi të freskëta të mbushura me ngjyra dhe video në Full HD. Dhe nëse ka më pak dritë, ju mund të përdorni LED flash. Kurse, kamera e përparme me sensor 5 MPx (8 MPx interpolated) ju lejon të krijoni selfie-t tuaja të preferuara. Poashtu, ju keni mundësinë e hapjes së këtij telefoni me dy mënyra. Mënyra e parë është me anë të identifikimit të fytyrës dhe mënyra tjetër është me anë të lexuesit të gjurmëve të gishtërinjëve. Alcatel 1S 5024D është i pajisur me një procesor 8-core SC9863A me 4x 1.6 GHz + 4x 1.2 GHz dhe 3 GB memorie. Për sistemin dhe të dhënat janë në dispozicion 32GB memorie e brendshme dhe një slot për kartat e memories microSD. Telefoni përfshin teknologjinë Bluetooth, WiFi dhe GPS, si dhe lidhjet mobile 2G, 3G dhe LTE. Konektori përfshin mikroUSB dhe 3.5 mm jack. Pajisja mundësohet nga një bateri me kapacitet prej 3060 mAh. Sistemi operativ është platforma Android.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Auto fokus:
Bluetooth:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
EAN:
4894461798295
Face ID:
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
1.6
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
70.7
GPS:
Jetëgjatësia pa u përdorur [h]:
600
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3 060
Kodi:
5024D-2AALE12
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
24
Lansuar:
22. 5. 2019
Lartësia mm:
147,8
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5.5
Memoria operuese [GB]:
3
Memorie e brendshme [GB]:
32
Modeli i procesorit:
Spreadtrum SC9863A (4x1.6 GHz/4x1.2 GHz)
Ndriçimi ƒ:
2
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
146
Prodhuesi:
ALCATEL
Qartësia e ekranit [PPI]:
293
Radio:
Rezolucioni i ekranit piksel:
1440 x 720 (HD+)
Rezolucioni i kamerës së përparme [Mpx]:
5
Rezolucioni i kamerës së prapme [Mpx]:
13+2
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
128
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia mm:
8.6

Bashkangjitja Celular Alcatel 1S (5024D) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE