Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Apple iPhone 12, 6.1" FHD+, 4GB RAM, 64GB, i zi

Kodi i produktit:
301120
Auto fokus:
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
12
Memoria operuese GB:
4
Memorie e brendshme GB:
64
Modeli i procesorit:
Apple A14 Bionic

Si të porosisim në Gjirafa50?

908.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 151.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

iPhone 12 vjen edhe më mirë se kurrë. Ju mund të zgjidhni nga katër modele. Nëse dëshironi një zgjidhje të vogël, merrni 12 mini, klasikja do të jetë 12 dhe për më të kërkuarit ka 12 Pro dhe Pro Max. Ju gjithmonë merrni atë që ju përshtatet më shumë.

Apple iPhone 12 është mundësuar nga një çip i fuqishëm A14 Bionic me motorin Neural Engine të gjeneratës së fundit dhe performancë më të lartë të të mësuarit të makinës. Memorie e brendshme me kapacitet prej 64 GB është e gatshme për sistemin, të dhënat dhe aplikacionet.

Ekrani 6.1 " Super Retina XDR me teknologji OLED dhe TrueTone ka një rezolucion prej 2532 × 1170 px me një përsosuri prej 460 ppi. iPhone 12 ka një kamerë të dyfishtë të pasme 12 MP me një lente me kënd të gjerë me hapje ƒ / 1.6, ultra të gjerë ƒ / 2.4 dhe stabilizim optik të imazhit. Për të bërë selfie mund të përdoret kamera e përparme 12 MP TrueDepth me qasje përmes Face ID.

Celulari është rezistent ndaj ujit dhe pluhurit sipas specifikimit të mbrojtjes IP68. Teknologjitë wireless Bluetooth 5.0, NFC, Wi-Fi ax ose LTE dhe 5G sigurojnë lidhje të shpejtë. Ekziston edhe një marrës GPS / GLONASS / Galileo / QZSS / BeiDou dhe ndërfaqja Lightning. Mund të përdorni kabllon MagSafe ose teknologjinë wireless Qi për karikim. Senzorët përfshijnë: Face ID, barometer, xhiroskop me tre akse, akselerometër, senzor të afërsisë, senzor të dritës së ambientit dhe busullë digjitale. Celulari juaj ka të instaluar sistemin e ri operativ iOS 14.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Auto fokus:
Barometër:
Beidou:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diod me ndriçim:
EAN:
194252029367
Face ID:
Focus PDAF:
Frekuencat e mbështetura 3G MHz:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE MHz:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Galileo:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
71.5
GLONASS:
GPS:
Gyroskop:
HDR:
Kapaciteti i baterisë mAh:
2 815
Karikim pa kabllo:
Kodi:
MGJ53CN/A
Kompas dixhital sensor magnetik:
Lansuar:
14. 10. 2020
Lartësia mm:
146,7
Lidhës:
Lightning
Lloji i ekranit:
OLED
Lloji i SIM kartelës:
ESIM, nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit inç:
6,1
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese GB:
4
Memorie e brendshme GB:
64
Modeli i procesorit:
Apple A14 Bionic
Ndriçimi ƒ:
1.6
Ngjyra:
Black
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Pesha g:
164
Prodhuesi:
Apple
Qartësia e ekranit PPI:
460
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni i ekranit piksel:
2532 x 1170
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
12
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
12+12
Rezolucioni maksimal i videos:
3840 x 2160 (4K)
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Seria:
Apple iPhone 12
Shkalla e mbrojtjes:
IP68
Sistemi operativ:
Apple iOS
Slowmotion 1080p FPS:
240
Slowmotion 2160p FPS:
60
Stabilizues imazhi:
Elektronik, optik
Standardet e celularit:
5G, GSM, LTE, UMTS
Trashësia mm:
7.4
Verzioni i Bluetooth:
5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE