Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Apple iPhone 8, 4.7", 256GB, i artë

Kodi i produktit:
222426
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Sistemi operativ:
Apple iOS
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,033.50 
Ju kurseni : 346.00   (33%)
687.50 € * Përfshirë TVSH-në
33% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 114.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

iPhone 8 ka një ndërtim elegant të qelqit dhe performancë edhe më të lartë. Ne gjithashtu kemi shtuar mbështetje për karikimin pa tela, kështu që mund ta përdorni iPhone 8 pa tela. Apple iPhone 8 përmban një çip të fuqishëm 6-core A11 Bionic bazuar në një arkitekturë 64-bitëshe me një motor neural dhe përshpejtues grafik M11. 256 GB memorie të brendshme janë në dispozicion për sistemin, të dhënat dhe aplikacionet. Ekrani Retina 4.7" me teknologji IPS TrueTone ka rezolucion HD 1334 x 750 pixela me një përsosmëri prej 326 ppi. Kamera e tij është 12MP. Celulari është rezistent ndaj ujit dhe pluhurit sipas specifikimit IP67. Gjithashtu, celulari mund të lidhet me teknologjitë si Bluetooth 5.0, NFC, Wi-Fi ac dhe LTE që sigurojnë një lidhje të shpejtë. Ekziston edhe një marrës GPS / Glo / Gal / QZSS dhe një ndërfaqe Lightning. Celulari, po ashtu, përfshinë sensor si xhiroskop me tre akse, akselerometer, sensor të afërsisë, sensori të dritës së ambientit, sensortë gjurmëve të gishtërinjve, barometër dhe Touch ID. Një sistem i ri operativ iOS 11 është instaluar në pajisjen tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
1901984529312
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
67,3
GPS:
Karikim pa kabllo:
Kodi i prodhuesit:
MQ7E2CN/A
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
14
Lartësia [mm]:
138,4
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lidhës:
Lightning
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
4.7
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memorie e brendshme [GB]:
256
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
148
Prodhuesi:
Apple
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
960 x 540 (HD)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
7
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12
Sistemi operativ:
Apple iOS
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
7.3

Bashkangjitja Celular Apple iPhone 8 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE