Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Celular DOOGEE Y7, 3GB RAM, 32GB

Kodi i produktit:
255429
Apertura:
2
Qartësia e ekranit PPI:
428
Memorie e brendshme GB:
32
Modeli i procesorit:
Spreadtrum SC9863A (4x1.6 GHz/4x1.2 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

136.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 22.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky celular ka dizajn elegant dhe modern, i cili i plotëson kërkesat e çdo përdoruesi. Me këtë celular ju do të zbuloni një pamje të gjerë me një ekran 5.84 " dhe gëzoni argëtim të shkëlqyeshëm me një rezolucion më të gjerë prej 2280 x 1080 piksel, duke krijuar një hapësirë të mirë prej 428 ppi. Mund të shijoni kontrast të lartë, imazhe të ndritshme, ekran të përsosur me ngjyra dhe kënde të gjera shikimi. Hapja e këtij telefoni bëhet lehtë dhe shpejtë në dy mënyra. Opsioni i parë është me identifikimin e fytyrës kurse opsioni tjetër është me leximin e shenjave të gishtërinjëve në anën e pasme. Kamerat Kamera e pasme është e pajisur me një sensor kryesor 16 / Mpx f / 2.0 dhe një sensor sekondar 13 Mpx. Ajo ka të gjitha tiparet si fokusimi i shpejtë, LED flash, mbështetje HDR, modalitetin panorama, Full HD video dhe shumë më tepër. Kamera e përparme ka një sensor me gjerësi 16Mpx f / 2.0 / 80 ° për të krijuar vetë-portrete perfekte. Doogee Y7 është i pajisur me një procesor të fuqishëm 8-core Spreadtrum SC9863A që operon në frekuencë prej 1.6 GHz 4x + 4x 1.2 GHz dhe me 3 gigabajt memorie e cila ofron performancën që ju nevojitet. 32 GB memorie të brendshme është në dispozicion për sistemin dhe të dhënat, dhe mund të zgjerohet me kartela microSD (të ndara me SIM). Celulari përfshin Bluetooth, WiFi dhe GPS, si dhe mbështet rrjetet mobile 2G, 3G dhe LTE. Pajisjet e sensorit përfshijnë: sensorin e gravitetit, sensorin e dritës së ambientit, sensorin e afërsisë dhe lexuesin e gjurmëve të gishtërinjëve. Celulari është i mundësuar nga një bateri 3360 mAh dhe operon me sistemin operativ Android.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura:
2
Auto fokus:
Bluetooth:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
EAN:
6924351675011
Face ID:
Frekuenca e bërthamës GHz:
1.6
Frekuencat e mbështetura 3G MHz:
900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE MHz:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
73,8
GPS:
Kapaciteti i baterisë mAh:
3 360
Kodi:
DGE000351
Lansuar:
23. 2. 2019
Lartësia mm:
151,4
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit inç:
5,84
Memoria operuese GB:
3
Memorie e brendshme GB:
32
Modeli i procesorit:
Spreadtrum SC9863A (4x1.6 GHz/4x1.2 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
OTG On-The-Go:
Përshpejtues grafik:
Power VR GE8322
Pesha g:
180
Prodhuesi:
DOOGEE
Qartësia e ekranit PPI:
428
Rezolucioni i ekranit piksel:
2280 x 1080 (FHD+)
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
16+
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
16+13
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
64
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia mm:
8,9

Bashkangjitja Celular DOOGEE Y7 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE