Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Honor 20 Pro, 6.26 ", 8GB RAM, 256GB, i zi Phantom

Kodi i produktit:
267916
Auto fokus:
OTG On-The-Go:
Madhësia e ekranit inç:
6.26
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:

Si të porosisim në Gjirafa50?

484.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 80.75 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ajo që i bën përshtypje të gjithëve është kamera e pasme e shkëlqyer. Anëtarësimi i saj në majat absolute konfirmohet me një rezultat prej 111 pikësh të standardit DxOMark Mobile. Inteligjenca artificiale, senzori i rezolucionit të lartë Sony IMX586, lentja telephoto për zmadhim pa humbje, këndi i shikimit ultra i gjerë, lentja e specializuar makro dhe kamera e përparme me senzorin e shkëlqyeshëm janë kombinimi që prisni nga ky telefon. Shijoni argëtimin në ekranin me teknologji FullView IPS dhe diagonale prej 6.26 ". Ai ofron shtrirje edhe më të madhe në skajet e ekranit dhe mbulon 91.7% të pjesës së përparme të telefonit. Do të përjetoni rehati të shkëlqyer me 412 ppi me një rezolucion Full HD + më të gjerë prej 2340 x 1080 piksel. Honor 20 Pro nuk ka të bëjë vetëm me performancën, stilin dhe kamerat. Prodhuesi nuk ka harruar energji të mjaftueshme dhe e ka pajisur telefonin me një bateri me kapacitet të lartë prej 4000 mAh. Me menaxhimin më të zgjuar të energjisë me inteligjencën artificiale, ai mund të trajtojë të gjitha detyrat tuaja të përditshme dhe nevojat e argëtimit. Karikimi i shpejtë SuperCharge 22.5W mund të rikarikojë baterinë deri në 50% brenda 30 minutave. Kështu që nuk keni pse të shqetësoheni për jetën e baterisë me një karikim të vetëm. Honor 20 Pro është i pajisur me një procesor të fuqishëm 8-core Kirin 980 i cili operon me frekuenca 2x 2.6 GHz, 2x 1.92 GHz, 4x 1.8 GHz dhe ka 8 GB memorie operative. 256 GB memorie e brendshme është në dispozicion për sistemin dhe të dhënat. Mund të kapni imazhe me kamerën e pasme të katërfishtë me rezolucion 48 Mpx (f / 1.4), 16 Mpx (ultra e gjerë, 2.2), 2 Mpx (lente makro, f / 2.4) dhe 8 Mpx (telephoto 3x zmadhim optik, f / 2.4). Kamera e përparme selfie ka një rezolucion prej 32 Mpx dhe një lente me hapje f / 2.0. Celulari poashtu përfshin Bluetooth 5.0, NFC, WiFi ac, GPS / Glonass / BeiDou / Galileo / QZSS, dhe mbështet lidhjen mobile në rrjetet 2G, 3G dhe LTE. Lloji i lidhësit është USB Tip-C. Pajisja mundësohet nga një bateri me kapacitet 4000 mAh dhe mbështet karikimin e shpejtë 22.5 V. Sistemi operativ Android me ndërfaqen e përdoruesit Magic 2.1 është i instaluar paraprakisht.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Auto fokus:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Busull digjitale:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
EAN:
6901443301461
Face ID:
Focus PDAF:
Frekuenca e bërthamës GHz:
2.6
Frekuencat e mbështetura 3G MHz:
850, 900, 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
850, 900, 1800, 1900
Frekuencat e mbështetura LTE MHz:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Galileo:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
73.97
GLONASS:
GPS:
Gyroskop:
Kapaciteti i baterisë mAh:
4000
Kodi:
51093VFL
Kohëzgjatja maksimale e bisedës h:
29
Lansuar më:
22. 8. 2019
Lartësia mm:
154.6
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lidhës:
USB-C
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit inç:
6.26
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese GB:
8
Memorie e brendshme GB:
256
Miracast:
Modeli i procesorit:
Kirin 980 (2x2.6 GHz/2x1.92 GHz/4x1.8 GHz)
Ndriçimi ƒ:
1.4
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
OTG On-The-Go:
Përshpejtues grafik:
Mali G76 MP10
Pesha g:
182
Port për infared:
Prodhuesi:
Honor
Qartësia e ekranit PPI:
412
Rezolucioni i ekranit piksel:
2340 x 1080 (FHD+)
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
32
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
48 + 16 + 8 + 2
Senzor i afërsisë:
Sistemi operativ:
Google Android
Stabilizues imazhi:
Elektronik, optik
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia mm:
8.44

Bashkangjitja Celular Honor 20 Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE