Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Celular Huawei Y5 2019, 5.71 ", 2GB RAM, 16GB, i kaftë

Kodi i produktit:
260612
Auto fokus:
Radio:
Ndriçimi [ƒ]:
1.8
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i kartave SIM:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
142.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 23.75 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zbuloni veçoritë mbresëlënëse të celularit të menqur Huawei Series Y. Ai ofron karakteristika të mrekullueshme në një dizajn elegant. Ekrani i madh 5.71 "Dewdrop është një partner i shkëlqyer argëtimi, me një rezolucion më të gjerë HD + 1520 x 720. Me teknologjinë IPS, mund merrni shfaqje të shkëlqyeshme me ngjyra dhe kënde të gjera shikimi. Zbuloni kamerën e pasme 13 Mpx me fokus automatik dhe lente f / 1.8 për të fotografi të përsosura. Kapni imazhe të detajuara dhe të mprehta ose regjistro video të definicionit të lartë. Kamera kryesore 5 megapikselë f / 2.2 me touch-tone flash, ju kapni foto perfekte edhe në ndriçim të keq. Ky celular përdor një bateri 3020 mAh me optimizim inteligjent të baterive. Softueri punon me pajisje për të mbajtur telefonin tuaj të karikuar më gjatë. Gjithashtu, ju mund të përdorni një mënyrë të sigurt për të hapur celularin tuaj me identifikimin e fytyrës. Celulari i menqur Huawei Y5 2019 është i pajisur me një procesor të fuqishëm 4-core Mediatek Helio A22 me 2 GHz dhe 2 GB memorie. Ekrani me prekje 5.71 "HD + ka një rezolucion prej 1560 x 720 piksel. Memoria e brendshme 16 GB me zgjerimin microSD është e gatshme për sistemin dhe të dhënat. Celulari ka teknologji Bluetooth, WiFi dhe GPS / Glonass dhe mbështet lidhjet mobile 2G, 3G dhe LTE. Pajisjet e sensorit përfshijnë: akselerometër, sensorin e dritës së ambientit dhe sensorin e afërsisë. Pajisja është mundësuar nga një bateri 3020 mAh. Celulari operon me sistemin operativ Android me ndërfaqen e përdoruesit EMUI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Auto fokus:
Bluetooth:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
70,78
GLONASS:
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3 020
Kodi:
SP-Y519DSROM
Lansuar:
14. 5. 2019
Lartësia [mm]:
147,13
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5,71
Memoria operuese [GB]:
2
Memorie e brendshme [GB]:
1616+
Modeli i procesorit:
Mediatek MT6761 (4x2 GHz)
Ndriçimi [ƒ]:
1.8
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i kartave SIM:
2
OTG (On-The-Go):
Përshpejtues grafik:
Power VR GE8320
Pesha [g]:
146
Prodhuesi:
Huawei
Qartësia e ekranit [PPI]:
295
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1520 x 720 (HD+)
Rezolucioni i kamerës së përparme [Mpx]:
5
Rezolucioni i kamerës së prapme [Mpx]:
13
Senzor i afërsisë:
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
512
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
8,45

Bashkangjitja Celular Huawei Y5 2019 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE