Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Celular Huawei Y7 2019, 6.26", 3GB RAM, 32GB, i zi

Kodi i produktit:
254400
Apertura:
1.8
Qartësia e ekranit [PPI]:
269
Madhësia e ekranit [inç]:
6,26
Memoria operuese [GB]:
3
Memorie e brendshme [GB]:
32

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
199.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 33.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Huawei Y7 2019 është një celular me ekran të madh dhe një dizajn të mrekullueshëm. Huawei Y7 2019 përmban një procesor të fuqishëm 8-core Snapdragon 450 (1.8 GHz) dhe 3 GB memorie operative. Ekrani me prekje 6.26 " ka një rezolucion HD + prej 1520 x 720 piksel. Memoria e brendshme ka kapacitet prej 32 GB dhe mund të zgjerohet më tutje me karta microSD. Për kapjen e imazheve keni një kamerë të pasme të dyfishtë 13 + 2 Mpx me lente f / 1.8 dhe f / 2.4. Kamera e përparme ka një rezolucion prej 8 Mpx dhe lente f / 2.0. Celulari ka Bluetooth 4.2, WiFi dhe GPS / Glonass / Beidou, si dhe mbështet rrjetet si 2G, 3G dhe LTE. Pajisjet e senzorit përfshijnë: senzorin e gravitetit, senzorin e dritës së ambientit, senzorin e afërsisë, lexuesin e shenjave të gishtërinjëve dhe busullën. Gjithashtu ka një lidhës microUSB dhe lidhës audio 3.5 mm. Pajisje ka një bateri 4000 mAh e cila mbështet karikimin e shpejtë, si dhe ka të instaluar sistemin operativ Android me ndërfaqen e përdoruesit EMUI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura:
1.8
Auto fokus:
Beidou:
Bluetooth:
Busull digjitale:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
EAN:
6901443274789
Face ID:
Focus PDAF:
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
1.8
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
76,91
GLONASS:
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
4000
Kodi:
SP-Y719DSBOM
Lansuar:
13. 2. 2019
Lartësia [mm]:
158,92
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
6,26
Memoria operuese [GB]:
3
Memorie e brendshme [GB]:
32
Modeli i procesorit:
Snapdragon 450 (8x1.8 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
Përshpejtues grafik:
Adreno 506
Pesha [g]:
168
Prodhuesi:
Huawei
Qartësia e ekranit [PPI]:
269
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1520 x 720 (HD+)
Rezolucioni i kamerës së përparme [Mpx]:
8
Rezolucioni i kamerës së prapme [Mpx]:
13+2
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
Samostatný
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
512
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
8.1

Bashkangjitja Celular Huawei Y7 2019 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE