Celular i mençur Samsung Galaxy J4+, Dual Sim, 2GB RAM, 16GB, rozë

Kodi i produktit:
245349
Bluetooth:
Radio:
Modeli i procesorit:
Qualcomm MSM8917 (4x1.4 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i kartave SIM:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

199.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 33.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung Galaxy J4+ vjen me ekran super të madh dhe dizajn të hollë që përshtatet në dorë përsosshmërisht dhe kontrollohet me lehtësi si dhe në të njëjtën kohë ka teknologjinë më të fundit të integruar për t'ju sjellur performancë që plotëson të gjitha kërkesat tuaja. Celulari është i pajisur me procesorin 4 bërthamësh Qualcomm MSM8917 i cili kombinohet me 2GB RAM memorie si dhe ekranin me madhësi 6", kualitet HD dhe rezolucion prej 1480 x 720 piksela për t'ju sjellur imazhe kristal të pastërta dhe të detajizuara si dhe mundësi për të hapur të gjitha aplikacionet dhe videolojërat. Pos kësaj, celulari mban 32GB hapësirë për ruajtjen e të dhënave, ka kamerën e pasme me 13 megapiksela me f / 1.9 aperturë dhe kamerën e përparme me 5 megapiksela, është pajisur me baterinë me kapacitet 3300 mAh si dhe funksionon me sistemin operativ Android 8.1 Oreo.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
8801643563509
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
1.4
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 850, 900, 1800, 2100, 2300, 2500, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
76.9
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3300
Kodi i prodhuesit:
SM-J415FZIGXEZ
Lansuar:
20. 9. 2018
Lartësia [mm]:
161,4
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
6
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese [GB]:
2
Memorie e brendshme [GB]:
16+
Modeli i procesorit:
Qualcomm MSM8917 (4x1.4 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i kartave SIM:
2
OTG (On-The-Go):
Pesha [g]:
178
Port për infared:
Prodhuesi:
Samsung
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1480 x 720 (HD+)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
5
Rezolucioni i kamerës [MP]:
13
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
E ndarë
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
512
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
7.9
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Celular i mençur Samsung Galaxy J4+ edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE