Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular iGET Blackview GBV6800 Pro, 4GB RAM, 64GB, 5.7" IPS Full HD, i verdhë

Kodi i produktit:
254216
Apertura:
2
Qartësia e ekranit [PPI]:
423
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese [GB]:
4
Memorie e brendshme [GB]:
64

Si të porosisim në Gjirafa50?

261.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 43.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

iGET BLACKVIEW GBV6800 Pro shquhet për performancën dhe qëndrueshmërinë e tij. Telefoni është i përkryer për personat që janë vazhdimisht në lëvizje apo edhe zjarrëfikës e ushtarë, krejt kjo mundësi falë materialit të qëndrueshëm. Telefoni është rezistent ndaj spërkatjeve dhe pluhurit, me mbrojtje IP68. Gjithashtu Gorilla Glass 3 e aplikuar në telefon, mbron xhamin nga gërvishtjet apo thyerjet. Ekrani i tij është 5.7 "IPS Full HD me rezolucion 2160 x 1080. Gjithashtu përmban edhe LTE që ofron transferimin e të dhënave me shpejtësi mjaft të madhe. Kapaciteti i baterisë është 6580 mAH. Telefoni përbëhet nga procesori MT6750T tetë bërthamësh, me frekuencë prej 1.5 GHz , me memorie operuese 4GB RAM dhe kapacitet të brendshëm të memories 64 GB. Telefoni përbëhet prej dy kamerave: kamera kryesore 16 + 0.3MP dhe selfie-kamera me 8MP, dhe përkrah lidhjen Bluetooth 4.2, NFC, WI -FI, si dhe për t'u lidhur me pajisjet tjera përdor lidhjet 3.5mm jack dhe USB-C . Telefoni operon me sistemin operativ Android.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura:
2
Bluetooth:
Busull digjitale:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
EAN:
6931548305453
Face ID:
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
1.5
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
81
GLONASS:
GPS:
Gyroskop:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
6 580
Karikim pa kabllo:
Kodi:
84000438
Lansuar:
12. 2. 2019
Lartësia [mm]:
162,2
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB-C
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje), Rezistent
Madhësia e ekranit [inç]:
5.7
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese [GB]:
4
Memorie e brendshme [GB]:
64
Modeli i procesorit:
Mediatek MT6750T (8x1.5 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
OTG (On-The-Go):
Përshpejtues grafik:
Mali T860 MP2
Pesha [g]:
278
Prodhuesi:
IGET
Qartësia e ekranit [PPI]:
423
Radio:
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
2160 x 1080 (FHD+)
Rezolucioni i kamerës së përparme [Mpx]:
8
Rezolucioni i kamerës së prapme [Mpx]:
16+0,3
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
E ndarë me SIM 2
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
128
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
14.8

Bashkangjitja Celular iGET Blackview GBV6800 Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE