Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Meizu M6 Note, 3GB RAM, 16GB, 5.5" Full HD, i zi

Kodi i produktit:
254208
Apertura:
Qartësia e ekranit [PPI]:
403
Memoria operuese [GB]:
3
Memorie e brendshme [GB]:
16
Modeli i procesorit:
Snapdragon 625 (8x2.0 GHz)

Si të porosisim në Gjirafa50?

131.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 21.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Meizu M6 Note vjen me dizajn tejet modern, rezistencë dhe performancë të jashtëzakonshme. Ky celular vjen me ekran me prekje 5.5”, që shfaq imazhe me cilësi Full HD, me rezolucion 1920 x 1080 piksel. Si pjesë përbërëse, ky celular ka pjesë harduerike të cilësisë së lartë të cilat mundësojnë operim dhe performancë të shpejtë e pandërprerje. Të gjitha proceset bazohen në procesorin tetë bërthamësh Qualcomm Snapdragon 625 që operon në frekuencë prej 2GHz, i kombinuar me memorie operuese 3GB dhe memoria e brendshme për ruajtjen e të dhënave të çfarëdoshme me kapacitet 16GB (por që mund të zgjerohet përmes kartës së memories microSD). Poashtu, Meizu M6 Note, ka edhe dy kamera me të cilat shkrep e incizon imazhe me cilësi superiore, një të pasme 12 + 5MP dhe një të përparme 16MP. Meizu M6 Note vjen me sistem operativ të instaluar Android, si dhe mundësi për lidhje me teknologjitë si Wi-Fi, Bluetooth, 2G, 3G, LTE, GPS dhe Glonass. Gjithashtu, veçori e këtij celulari është mundësia e lidhjes me pajiset tjera përmes portit mikroUSB dhe 3.5 mm jack.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura:
Auto fokus:
Bluetooth:
Busull digjitale:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
EAN:
6937520022813
Focus PDAF:
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
75,2
GLONASS:
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
4000
Kodi:
M721H/16GB/Black
Lansuar:
12. 2. 2019
Lartësia [mm]:
154,6
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5.5
Memoria operuese [GB]:
3
Memorie e brendshme [GB]:
16
Modeli i procesorit:
Snapdragon 625 (8x2.0 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
Përshpejtues grafik:
Adreno 506
Pesha [g]:
173
Prodhuesi:
Meizu
Qartësia e ekranit [PPI]:
403
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1920 x 1080 (Full HD)
Rezolucioni i kamerës së përparme [Mpx]:
16+
Rezolucioni i kamerës së prapme [Mpx]:
12+5
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
E ndarë me SIM 2
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
8.35

Bashkangjitja Celular Meizu M6 Note edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE