Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Meizu M6 Note, 5.5", 3GB RAM, 16GB, i artë

Kodi i produktit:
254209
Apertura:
Prodhuesi:
Meizu
Madhësia e ekranit [inç]:
5.5
Memoria operuese [GB]:
3
Memorie e brendshme [GB]:
16

Si të porosisim në Gjirafa50?

149.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 24.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefoni Meizu M6 Note vjen me dizajn elegant dhe ofron përformancë të lartë. Baza e këtij telefoni është procesori 8 bërthamësh i cili funksionon në frekuencat 2 GHz, si dhe plotësohet me 16 GB memorie të brendshme, si dhe mund ta zgjeroni memorien përmes kartës microSD. Ky telefon vjen me diagonale të ekranit 5.5" kualitet Full HD dhe me rezolucion 1920 x 1080 piksela. Ju do të keni fotografi dhe video me cilësi të lartë falë kamerave të integruara ku kamera e pasme vjen me 12+5 Mpx ndërsa ajo e përparme me 16 Mpx. Ky telefon ju ofron edhe shumë karakteristika të tjera si lexues të gishtërinjëve, Bluetooth, WiFi, GPS / Glonass, port microUSB dhe 3.5 mm jack. Telefoni vjen me bateri me kapacitet 4000 mAh dhe me sistemin operativ Android.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura:
Auto fokus:
Bluetooth:
Busull digjitale:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
EAN:
6937520022776
Focus PDAF:
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
75,2
GLONASS:
GPS:
Kamera e pasme [Mpx]:
12+5
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
4000
Kodi:
M721H/16GB/Gold
Lansuar:
12. 2. 2019
Lartësia [mm]:
154,6
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5.5
Memoria operuese [GB]:
3
Memorie e brendshme [GB]:
16
Modeli i procesorit:
Snapdragon 625 (8x2.0 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
Përshpejtues grafik:
Adreno 506
Pesha [g]:
173
Prodhuesi:
Meizu
Qartësia e ekranit [PPI]:
403
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1920 x 1080 (Full HD)
Rezolucioni i kamerës së përparme [Mpx]:
16+
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
E ndarë me SIM 2
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
8.35

Bashkangjitja Celular Meizu M6 Note edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE