Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Redmi 7A, 2GB/16GB, i zi

Kodi i produktit:
125190MG
Auto fokus:
Qartësia e ekranit PPI:
295
Memorie e brendshme GB:
16
Modeli i procesorit:
Snapdragon 439 4x1.8 GHz4x1.4 GHz
Ndriçimi ƒ:
2.2

Si të porosisim në Gjirafa50?

136.50 
Ju kurseni : 67.00   (49%)
69.50 € * Përfshirë TVSH-në
49% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 11.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky telefon ofron një varg veçorish të përsosura për nevojat dhe dëshirat tuaja. Ka ekran me madhësi 5.45 inç dhe me rezolucion 1440 x 720 pikselë. Ka procesor Qualcomm Snapdragon 439 me 8 bërthama me frekuencë veprimi 2 GHz. Memoria e tij është 2 GB ndërsa memoria e brendshme 16 GB. Kamera e pasme ka rezolucion 13 Mpx ndërsa kamera e përparme ka rezolucion 5 Mpx. Përfshin Bluetooth 4.2, wireless, navigatorë GPS/Glonass/BDS si dhe sensorë për akselerim, distancë, dritë të ambientit. Mbështet rrjetet 2G, 3G dhe LTE. Ka konektor standard microUSB dhe jack 3.5 mm. Bateria ka kapacitet 4000 mAh dhe sistemi i tij operues është Android.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Auto fokus:
Besueshmëria:
100
Bluetooth:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
EAN:
6941059625926
Face ID:
Frekuenca e bërthamës GHz:
1.8
Frekuencat e mbështetura 3G MHz:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE MHz:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
70,4
GLONASS:
GPS:
Kapaciteti i baterisë mAh:
4000
Kodi:
470030
Lansuar:
13. 6. 2019
Lartësia mm:
146.3
Lidhës:
3.5mm TRRS, micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch me prekje
Madhësia e ekranit inç:
5.45
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Memoria operuese GB:
2
Memorie e brendshme GB:
16
Modeli i procesorit:
Snapdragon 439 4x1.8 GHz4x1.4 GHz
Ndriçimi ƒ:
2.2
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
Përshpejtues grafik:
Adreno 505
Pesha g:
165
Prodhuesi:
Xiaomi
Qartësia e ekranit PPI:
295
Rezolucioni i ekranit piksel:
1440 x 720 HD
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
5
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
13
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
E ndarë, mund të përdoret me SIM 1 dhe SIM 2
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
256
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia mm:
9,6
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE