Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Samsung Galaxy A13, 6.6", 4GB RAM, 64GB ROM, i zi

Kodi i produktit:
869791smg
Auto fokus:
Madhësia e ekranit inç:
6.6
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Prodhuesi:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

219.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Celulari do t'ju befasojë me ekranin e tij të madh 6.6"me rezolucion Full HD +. Rezolucioni Full HD + ju jep ekranin më të mirë me ngjyra me të gjitha detajet. Celulari është i pajisur me katër kamera cilësore. Celulari ka një kamerë kryesore 50 MPx me një hapje prej f / 1.8, i cili siguron imazhe cilësore edhe në kushte të dobëta ndriçimi. Përveç kamerës kryesore, funksionon edhe një kamerë 5 MPx, 2 MPx dhe 2 MPx. Një kamerë 8 MPx është gati në pjesën e përparme për të bërë një selfie. Celulari inteligjent është i pajisur me sistemin operativ Android, falë të cilit ju mund ta personalizoni telefonin tuaj pikërisht sipas jush, pavarësisht nëse po flasim për dizajnin ose funksionet. Mundësia për të vendosur sigurinë ose privatësinë ose aksesin në qindra aplikacione të ndryshme është gjithashtu e madhe. Për performancën e pajisjes kujdeset një procesor Exynos 850 me 8 bërthama, i cili mbështetet nga 4 GB RAM dhe 64 GB memorie të madhe. Kartë memorie micro SD deri në 1 TB. Falë kombinimit të të gjithë këtyre faktorëve, telefoni funksionon vërtet shpejt. Mbështetja për Wi-Fi, Bluetooth ose LTE janë një çështje e qartë për këtë telefon. Falë baterisë me një kapacitet prej 5000 mAh, ju mund ta përdorni me një karikim gjatë gjithë fundjavës. Dhe kur bateria të mbaroj, karikimi super i shpejtë 15 W do të sigurohet që të ktheheni në lojë brenda një kohe të shkurtër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Auto fokus:
Madhësia e ekranit inç:
6.6
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Prodhuesi:
Samsung
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Slot për kartë memorie:
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE