Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Samsung Galaxy A21S, 3GB RAM, 32GB - i bardhe

Kodi i produktit:
385085smg
Auto fokus:
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
13
Ndriçimi ƒ:
2
Ngjyra:
White
Numri i bërthamave të procesorit:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

229.50 
Ju kurseni : 50.00   (22%)
179.50 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 29.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Samsung Galaxy vjen me dizajn tejet modern, rezistencë dhe performancë të jashtzakonshme. Ka ekran me prekje 6.5”, që shfaq imazhe me rezolucion 1600 x 720 pixel.

Si pjesë përbërëse, ky celular ka pjesë harduerike të kualitetit të lartë të cilat mundësojnë operim dhe performancë të shpejtë e pandërprerje. Të gjitha proceset bazohen në procesorin tetë bërthamësh Exynos 850 që operon në frekuencë 2 GHz, i kombinuar me memorie operuese 3GB dhe memoria e brendshme për ruajtjen e të dhënave të çfarëdoshme me kapacitet 32 GB. Poashtu, Samsung Galaxy A21s, ka edhe pesë kamera me të cilat shkrep e incizon imazhe me kualitet superior, katër të pasme 48 + 8 + 2 + 2 MP dhe një të përparme 13MP.

Galaxy A21s vjen me sistem operativ të instaluar Android, si dhe mundësi për lidhje me teknologjitë si Wi-Fi, Bluetooth, NFC, 4G LTE e GPS. Gjithashtu, mundësohet nga një bateri me kapacitet 5,000 mAh. Vjen me ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Auto fokus:
Bluetooth:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
EAN:
8806090483677
Frekuenca e bërthamës GHz:
2
Frekuencat e mbështetura 3G MHz:
850, 900, 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
850, 900, 1800, 1900
Frekuencat e mbështetura LTE MHz:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
75.3
GLONASS:
GPS:
Kapaciteti i baterisë mAh:
5000
Kodi:
SM-A217FZWNEUE
Lansuar:
16. 5. 2020
Lartësia mm:
163,3
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB-C
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit inç:
6.5
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese GB:
3
Memorie e brendshme GB:
32
Modeli i procesorit:
Exynos 850 (8x2.0 GHz)
Ndriçimi ƒ:
2
Ngjyra:
White
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
Pesha g:
191
Prodhuesi:
Samsung
Qartësia e ekranit PPI:
268
Radio:
Rezolucioni i ekranit piksel:
1600 x 720
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
13
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
48+8+2+2
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Seria:
Samsung Galaxy A21s
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
512
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia mm:
8,9
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Verzioni i Bluetooth:
5
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE