Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Samsung Galaxy A31, 6.4" FHD+, 4GB RAM, 64GB, i zi

Kodi i produktit:
335510smg
Auto fokus:
Rezolucioni i ekranit piksel:
2400 x 1080
Memoria operuese GB:
4
Memorie e brendshme GB:
64
Modeli i procesorit:
Mediatek Helio P65 (2x2 GHz/6x1.7 GHz)

Si të porosisim në Gjirafa50?

359.50 
Ju kurseni : 140.00   (39%)
219.50 € * Përfshirë TVSH-në
39% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 36.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Zhytuni në ekranin e madh 6.4 " Infinity-U të Galaxy A31. Një prezantim i gjerë mbush ekranin tuaj me përmbajtje nga cepi në cep. Shikoni videot tuaja të preferuara, lojërat dhe transmetimet live në FHD+ Super AMOLED.

Përfitoni rezolucion ultra të lartë me një kamerë kryesore 48 MP për fotografi të qarta si kristali ditën dhe natën. Një kamerë 8 MP me kënd ultra të gjerë 123 ° kap më shumë nga pamja. Zgjidhni kamerën makro 5 MP të përmirësuar për shkrepje të rafinuara nga afër dhe sigurohuni që subjekti të dallohet gjithmonë me efektet e shumta Live Focus të kamerës së thellësisë 5 MP.

Ju doni që selfie juaj të duket mirë. Prandaj, për pamje të mrekullueshme gjatë ditës, kamera e përparme 20 MP e Galaxy A31 ju jep foto të qarta me rezolucion të lartë. Dhe me fokusin Live që sfumon lehtë sfondin, fytyra juaj del në plan të parë.

Kur keni dalë për të shijuar jetën, ju nevojitet një celular me bateri që zgjat. Një bateri 5000 mAh ju jep energjinë të transmetoni, të ndani dhe të vazhdoni lojën. Dhe nëse fillon t’ju mbarojë bateria, lidheni me karikues dhe ndizeni me karikimin e shpejtë 15 W.

Galaxy A31 ka një procesor të shpejtë dhe hapësirë ruajtjeje të bollshme që ju të fokusoheni te momenti. Një procesor i përparuar 8-bërthamor dhe 4 GB memorie RAM ofrojnë një performancë të shpejtë dhe efikase. Shkarkoni më shumë dhe fshini më pak me 64 GB memorie të brendshme. Ju mund ta zgjeroni atë me një kartë micro SD me kapacitet deri në 512 GB.

Maksimizoni performancën me Game Booster. Ndërprisni shpërqendrimet dhe rrisni performancën në lojë me një ndërfaqe të dedikuar dhe meny të lehtë për t'u arritur. Frame Booster u jep grafikëve lëvizje të pandërprera si në jetë reale. Dhe jepni maksimumin tuaj në lojë ndërsa Game Booster mëson mënyrën se si ju e përdorni, për të optimizuar baterinë, temperaturën dhe memorien.

I integruar në harduerin dhe softuerin e celularit që nga fillimi, Samsung Knox e mbron celularin tuaj nga minuta që ai ndizet. Me një siguri me shumë shtresa, ai e mbron informacionin tuaj më delikat nga softuerët keqdashës dhe kërcënimet.

Galaxy A31 vjen me autentifikim biometrik të teknologjisë së lartë. Lexuesi i gjurmëve të gishtave në ekran dallon gjurmën tuaj unike të gishtit, në mënyrë që ju të jeni i vetmi që mund ta shtypë dhe shkyçë atë me një lëvizje të lehtë.

Ky celular është i pajisur me një portë USB-C për karikim dhe një portë 3.5 mm për kufje. Prej ndërfaqeve wireless ofron WiFi (802.11 a/b/g/n/ac 2.4+5GHz) dhe Bluetooth v5.0. Senzorët përfshijnë: matës shpejtësie, senzor të gjurmëve të gishtave, xhiroskop, senzor gjeomagnetik, senzor drite dhe zbulimi të afërsisë virtuale. Poashtu celulari ka marrës GPS, Glonass, Beidou, Galileo për zbulimin e vendndodhjes.

Sistemi operativ i këtij celulari është Android. Ndërfaqja e përdoruesit One UI ju ndihmon të fokusoheni në atë që ka vërtet rëndësi për ju. Hardueri dhe softueri bashkëpunojnë së bashku, me përmbajtjen dhe veçoritë në majë të gishtave në mënyrë që të mund të arrini tek ato më shpejt. Përdorni Night Mode për një përvojë komode në errësirë dhe me pamjet e qarta dhe intuitive vizuale përdorimi i celularit tuaj bëhet si natyrë e dytë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Auto fokus:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
EAN:
8806090672514
Focus PDAF:
Frekuenca e bërthamës GHz:
2
Frekuencat e mbështetura 3G MHz:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE MHz:
700, 850, 900, 1800, 1900, 2100, 2600
Galileo:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
73,1
GLONASS:
GPS:
Gyroskop:
Kapaciteti i baterisë mAh:
5000
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
512
Kodi:
SM-A315GZKUEUF
Kohëzgjatja maksimale e bisedës h:
33
Kompas dixhital (sensor magnetik):
Lansuar:
11. 7. 2020
Lartësia mm:
159,3
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB-C
Lloji i ekranit:
SAMOLED
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit inç:
6,4
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese GB:
4
Memorie e brendshme GB:
64
Modeli i procesorit:
Mediatek Helio P65 (2x2 GHz/6x1.7 GHz)
Ndriçimi ƒ:
2
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
Përshpejtues grafik:
Mali G52
Pesha g:
185
Prodhuesi:
Samsung
Qartësia e ekranit PPI:
412
Rezolucioni i ekranit piksel:
2400 x 1080
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
20
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
48+8+8+5
Rezolucioni maksimal i videos:
1920 x 1080 (Full HD)
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Seria:
Samsung Galaxy A31
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
Slowmotion 1080p FPS:
60
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia mm:
8.6
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Verzioni i Bluetooth:
5
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE