Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Samsung Galaxy A50, 4GB/128GB, 6.4" FHD+, i zi

Kodi i produktit:
255826
Apertura:
1,7
Rezistent ndaj ujit:
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese [GB]:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
345.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 57.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung Galaxy A50 vjen me dizajn tejet modern, rezistencë dhe performancë të jashtëzakonshme. Ky celular ka ekran me prekje 6.4” (16.2cm), që shfaq imazhe me cilësi Full HD+, me rezolucion 2340 x 1080 piksele. Si pjesë përbërëse, ky celular ka pjesë harduerike të cilësisë së lartë të cilat mundësojnë operim dhe performancë të shpejtë e pandërprerje. Të gjitha proceset bazohen në procesorin tetë bërthamësh Exynos 9610 që operon në frekuencë 2.3GHz, i kombinuar me memorie operuese 4GB dhe memoria e brendshme për ruajtjen e të dhënave të çfarëdoshme me kapacitet 128GB (por që mund të zgjerohet përmes kartës së memories microSD). Poashtu, Samsung Galaxy A50, ka edhe katër kamera me të cilat shkrep e incizon imazhe me cilësi superiore, të pasme të trefishtë 25Mpx AF (F1.7) + 5Mpx FF (F2.2) + 8Mpx FF (F2.2) dhe një të përparme 2 5Mpx FF (F2.0). Galaxy A50 vjen me sistem operativ të instaluar Android , si dhe mundësi për lidhje me teknologjitë si Wi-Fi, Bluetooth, 2G / 3G / LTE e GPS. Gjithashtu, veçori e këtij celulari është mundësia e lidhjes me pajiset tjera përmes portit USB të llojit C dhe 3.5 mm jack.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura:
1,7
Auto fokus:
Bluetooth:
Busull digjitale:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
EAN:
8801643743420
Face ID:
Focus PDAF:
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2.3
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
74,7
GLONASS:
GPS:
Gyroskop:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
4000
Kodi:
SM-A505FZKSXEZ
Lansuar:
28. 2. 2019
Lartësia [mm]:
158,5
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB-C
Lloji i ekranit:
AMOLED
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
6
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese [GB]:
4
Memorie e brendshme [GB]:
128
Modeli i procesorit:
Exynos 9610 (4x2.3 GHz/4x1.6 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
Përshpejtues grafik:
Mali G72 MP3
Prodhuesi:
Samsung
Qartësia e ekranit [PPI]:
403
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
2340 x 1080 (FHD+)
Rezolucioni i kamerës së përparme [Mpx]:
25
Rezolucioni i kamerës së prapme [Mpx]:
25+8+5
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
Slot hibrid (2× SIM / 1× SIM + 1 për memorie)
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
512
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
7.7
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Celular Samsung Galaxy A50 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE