Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Samsung Galaxy S20 Ultra, 128GB, 12GB RAM, e hirtë kozmike

Kodi i produktit:
334072smg
Bluetooth:
5.0, A2DP, LE, aptX
Prodhuesi:
Samsung
Ngjyra:
Hirtë kozmike
Numri i bërthamave të procesorit:
Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.8 GHz Kryo 585)
Përmasat:
167 x 76 x 8.8 mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,299.50 
Ju kurseni : 200.00   (15%)
1099.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 183.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Njihuni me celularin më të fundit të serisë S. Dimensionet kompakte dhe dizajni i tij elegant e bën njërin ndër celularët më të arrirë që Samsung ka realizuar deri më tani. Përmirësimi në hapësirë, kualitet të fotografisë dhe jetëgjatësia e baterisë, janë vetëm disa nga shumë veçorit të cilat Samsung po iu ofron përdoruesve të tij. Performanca e lartë e përpunimit të të dhënave, mundësohet falë procesorit të fuqishëm që është integruar në këtë model. Përjetoni ngjarjet me imazhe të pastërta dhe të detajizuara sikur të ishin reale falë kamerës së veçantë që Samsung po sjell. Zërimi i pastër, mbështetja e teknologjive të ndryshme dhe specifikat e reja të cilat Samsung ka inkuadruar në këtë seri, e bën padyshim këtë celular njërin ndër më të fuqishmit dhe më të kërkuar të këtij viti. Shënim! Dorëzimi i celularëve të rezervuar fillon nga data 10.03.2020, ndërsa dëgjueset Galaxy Buds+ do t'i merrni më së largu deri më 30.04.2020.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
5.0, A2DP, LE, aptX
Chipset:
Exynos 990 - Global
Diagonalja e ekranit:
6.9"
Funksione të kamerës kryesore:
Blic LEDD, auto-HDR, panorama
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Po, me A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO
GPU:
Adreno 650
Jack 3.5mm:
Jo
Kapaciteti i memories RAM:
12GB
Kapaciteti i memories së brendshme:
128GB
Kualiteti i ekranit:
HDR10+, 120Hz
Lansuar:
11.02.2020
Lloj i baterisë:
Li-Pol (nuk mund të hiqet)
Lloji i altoparlantit:
32-bit/384kHz, AKG
Lloji i ekranit:
AMOLED, 16M ngjyra
Lloji i kamerës kryesore:
Quad: 108 MP, (wide), Dual Pixel PDAF, OIS 48 MP, (telephoto), 1/2", 0.8µm, PDAF, OIS, 10x optical zoom 12 MP, (ultrawide), AF, Super Steady video TOF 3D
Lloji i kamerës së përparme:
40 MP, Dual Pixel PDAF; Funksione: dual video call, Auto-HDR; Video: [email protected]/60fps, [email protected]
Lloji i SIM:
Single SIM (Nano-SIM) ose Dual SIM
Materiali:
Xham Gorilla Glass (para dhe prapa), kornizë çeliku
NFC:
Ngjyra:
Hirtë kozmike
Numri i bërthamave të procesorit:
Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.8 GHz Kryo 585)
Përmasat:
167 x 76 x 8.8 mm
Pesha:
221 g
Porte USB:
1x USB-C 3.1
Procesori:
Exynos 990 - Global
Prodhuesi:
Samsung
Rezistencë ndaj ujit dhe pluhurit:
IP68, deri në 1.5M për 30m
Rezolucioni:
1440 x 3200 piksel, 20:9 (-509 ppi)
Rezolucioni i videove:
[email protected], [email protected]/60fps, [email protected]/60/240fps, [email protected], HDR10+, dual-video rec., stereo sound rec., gyro-EIS & OIS
Sensorë:
Lexues të shenjave të gishtërinjëve, akesolmetër, gjiroskop, të afërsisë, bususll, barometër, ANT+, Samsung DeX
Sistemi operativ:
Android 10.0; One UI2
Slot për memorie:
MicroSDXC
Teknologjia:
GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G
WLAN:
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE