Celular UleFone S10 PRO, 2GB RAM, 16GB, i zi

Kodi i produktit:
253665
Apertura:
2
Prodhuesi:
UleFone
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5.7
Memoria operuese [GB]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

109.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 18.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

UleFone S10 PRO është i pajisur me një ekran me prekje, me madhësi 5.7 "IPS dhe një rezolucion prej 1498 x 720 piksel. Kërkesa për energji sigurohet nga një procesor 4 bërthamor, MediaTek MT6739WA i cili operon në frekuencë prej 1.3 GHz në kombinim me 2 GB memorie. Ka memorie të brendshme prej 16 GB e cila mund të zgjerohet deri në 128 GB përmes kartave microSD. Kamera e përparme ka një rezolucion prej 5 MP (8MP të interpoluar), ndërsa kamera e pasme ka rezolucion prej 13MP (16 MP të interpoluar) + 5 MP. Celulari mbështet lidhjen me rrjetet mobile 2G, 3G dhe LTE. Poashtu ofron Bluetooth 4.0, Wi-Fi, modul GPS / GLONASS, lidhës 3.5 mm, port microUSB, sezorët G, P, L, dhe lexues të gjurmëve të gishtave. Telefoni është i pajisur me një bateri prej 3350 mAh. Sistemi operativ i tij është platforma Android.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura:
2
Auto fokus:
Beidou:
Bluetooth:
Busull digjitale:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
Face ID:
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
1.3
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
72.2
GLONASS:
GPS:
Gyroskop:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3350
Kodi:
ULEFARMORS10PROBLC
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
9
Lansuar:
2. 2. 2019
Lartësia [mm]:
149,2
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5.7
Memoria operuese [GB]:
2
Memorie e brendshme [GB]:
16
Modeli i procesorit:
Mediatek MT6739 (4x1.3 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i kartave SIM:
2
Përshpejtues grafik:
Power VR GE8100
Pesha [g]:
171,5
Prodhuesi:
UleFone
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1498 x 720 (HD+)
Rezolucioni i kamerës së përparme [Mpx]:
5
Rezolucioni i kamerës së prapme [Mpx]:
16+5
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
Samostatný
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
128
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
9,65

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE