Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Xiaomi Mi 9 Lite, 6.39 ", 6GB RAM, 128GB, i kaltër

Kodi i produktit:
271067
Auto fokus:
Qartësia e ekranit PPI:
403
Memorie e brendshme GB:
128
Modeli i procesorit:
Snapdragon 710 (2x2,2 GHz/6x1,7 GHz)
Ndriçimi ƒ:
1.8

Si të porosisim në Gjirafa50?

345.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 57.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Në fushën e fotografisë mobile, Xiaomi Mi A3 ju ofron një pajisje shumë të bukur. Inteligjenca artificiale, një kamerë e trefishtë e pasme dhe një kamerë e përparme selfie me rezolucion të lartë janë kombinimi që prisni nga ky telefon. Ekrani AMOLED nga Samsung workshops garanton një pamje të përsosur. Me një diagonale prej 6.39 ", ju ofron hapësirë të madhe për argëtim dhe detyra të shumta. Falë kornizave të tij shumë të holla dhe vetëm një prerje të vogël për selfie, ai zë mbi 90% të zonës së përparme. Përdorni një nga dy mënyrat për të zhbllokuar ekranin, Face Unlock (Zbuluesin e fytyrës) ose lexuesin e gjurmëve të gishtërinjëve. Xiaomi Mi 9 Lite është i pajisur me një procesor të fuqishëm 8- core Snapdragon 710 i cili operon me 2x2.2 GHz Kryo 360 Gold + 6x1.7 GHz Kryo 360 Silver. Procesori ka memorie operative 6 GB, dhe 128 GB memorie të brendshme është në dispozicion për sistemin dhe të dhënat, me opsionin që të zgjerohet me një kartë microSD. Ekrani me prekje 6.39 "AMOLED Full HD + ka një rezolucion prej 2340 x 1080 piksel. Mund të shkrepni imazhe me kamerën e trefishtë të pasme me 48 Mpx (f / 1.79), 8 Mpx (ultra-e gjerë 118 °) dhe senzorë 2 Mpx (bokeh), ose selfie me kamerën e përparme me rezolucion 32 Mpx me hapje f / 2.0. Ofron Bluetooth 5.0, NFC, teknologji WiFi ac dhe GPS / Galileo / GLONASS / Beidou, si dhe mbështet lidhjen mobile 2G, 3G dhe LTE. Karakteristikat e senzorit përfshijnë: senzorin e afërsisë, senzorin e dritës së ambientit, akselerometrin , xhiroskop, busull, senzor infra të kuq dhe lexues të gjurmëve të gishtërinjve në ekran. Pajisja mundësohet nga një bateri me kapacitet 4030 mAh me mbështetje për karikimin e shpejtë 18W QC4.0 +. Sistemi operativ Android me MIUI është i instaluar paraprakisht.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Auto fokus:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Busull digjitale:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
Focus PDAF:
Frekuenca e bërthamës GHz:
2.2
Frekuencat e mbështetura 3G MHz:
850, 900, 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
850, 900, 1800, 1900
Frekuencat e mbështetura LTE MHz:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Galileo:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
74.5
GLONASS:
GPS:
Gyroskop:
Lansuar më:
26. 9. 2019
Lartësia mm:
156.6
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB-C
Lloji i ekranit:
AMOLED
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit inç:
6.39
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese GB:
6
Memorie e brendshme GB:
128
Modeli i procesorit:
Snapdragon 710 (2x2,2 GHz/6x1,7 GHz)
Ndriçimi ƒ:
1.8
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
OTG On-The-Go:
Përshpejtues grafik:
Adreno 616
Pesha g:
173
Port për infared:
Prodhuesi:
Xiaomi
Qartësia e ekranit PPI:
403
Radio:
Rezolucioni i ekranit piksel:
2340 x 1080 (FHD+)
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
32
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
48 + 8 + 2
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
256
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia mm:
8.67

Bashkangjitja Celular Xiaomi Mi 9 Lite edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE