Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Xiaomi Mi 9SE, 5.97", 6GB/128GB, i zi

Kodi i produktit:
259280
Auto fokus:
Port për infared:
Memoria operuese [GB]:
6
Memorie e brendshme [GB]:
128
Modeli i procesorit:
Snapdragon 712 (2x2.3 GHz/6x1.7 GHz)

Si të porosisim në Gjirafa50?

482.50 
Ju kurseni : 96.00   (20%)
386.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 64.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xiaomi Mi 9SE vjen me dizajn tejet modern, rezistencë dhe performancë të jashtzakonshme. Ky celular vjen me ekran me prekje 5.97" AMOLED, që shfaq imazhe me kualitet Full HD me rezolucion 2340 x 1080 p. Si pjesë përbërëse, ky celular ka pjesë harduerike të kualitetit të lartë të cilat mundësojnë operim dhe performancë të shpejtë e pa ndërprerje. Të gjitha proceset bazohen në procesorin 8-bërthamësh Snapdragon 712 që operon në frekuencë deri në 2.3GHz, i kombinuar me memorie operuese 6GB dhe memoria e brendshme për ruajtjen e të dhënave të çfarëdoshme me kapacitet 128GB (por që mund të zgjerohet përmes kartës së memories microSD). Poashtu, Xiaomi, ka kamerë të pasme me të cilën shkrep e incizon imazhe me kualitet superior 48 + 13 + 8 Mpx dhe një të përparme 20Mpx. Xiaomi Mi 9SE vjen me sistem operativ të instaluar Android, si dhe mundësi për lidhje me teknologjitë si Wi-Fi ac, Bluetooth 5.0, 3G, 4G LTE e GPS. Posedon teknologjinë FingerPrint dhe senzorët për afërsi dhe dritë. Ka portin USB C. Bateria ka kapacitet 3070 mAh. Ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Auto fokus:
Bluetooth:
Busull digjitale:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
Face ID:
Focus PDAF:
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2.3
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Galileo:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
70,5
GLONASS:
GPS:
Gyroskop:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3 070
Lansuar:
12. 4. 2019
Lartësia [mm]:
147.5
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lidhës:
USB-C
Lloji i ekranit:
AMOLED
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5,97
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese [GB]:
6
Memorie e brendshme [GB]:
128
Modeli i procesorit:
Snapdragon 712 (2x2.3 GHz/6x1.7 GHz)
Ndriçimi [ƒ]:
1.75
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
OTG (On-The-Go):
Përshpejtues grafik:
Adreno 616
Pesha [g]:
155
Port për infared:
Prodhuesi:
Xiaomi
Qartësia e ekranit [PPI]:
432
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
2340 x 1080 (FHD+)
Rezolucioni i kamerës së përparme [Mpx]:
20
Rezolucioni i kamerës së prapme [Mpx]:
48+13+8
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
Google Android
Stabilizues imazhi:
Optike
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
7.45

Bashkangjitja Celular Xiaomi Mi 9SE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE