Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Celular Xiaomi Mi A3, 4GB/128GB, i hirtë

Kodi i produktit:
626752MG
Beidou:
Përshpejtues grafik:
Adreno 610
Madhësia e ekranit inç:
6,08
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Memoria operuese GB:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

279.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 46.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Beidou:
Besueshmëria:
100
Bluetooth:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
EAN:
6941059626312
Face ID:
Frekuenca e bërthamës GHz:
2
Frekuencat e mbështetura 3G MHz:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
900, 1800, 1900
Frekuencat e mbështetura LTE MHz:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
71,9
GLONASS:
GPS:
Kapaciteti i baterisë mAh:
4000
Kodi:
24432
Lansuar:
12. 7. 2019
Lartësia mm:
153.5
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lidhës:
USB-C
Lloji i ekranit:
AMOLED
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch me prekje
Madhësia e ekranit inç:
6,08
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Memoria operuese GB:
4
Memorie e brendshme GB:
128
Modeli i procesorit:
Snapdragon 655
Ndriçimi ƒ:
1,79
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
Përshpejtues grafik:
Adreno 610
Pesha g:
173,8
Prodhuesi:
Xiaomi
Qartësia e ekranit PPI:
409
Rezolucioni i ekranit piksel:
1560 x 720 HD
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
32
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
4882
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
256
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia mm:
8.5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE