Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Xiaomi Redmi Note 9C NFC, 2GB/32GB, i kaltër

Kodi i produktit:
295609
Auto fokus:
Radio:
Modeli i procesorit:
Mediatek Helio G35 (8x2.3 GHz)
Ndriçimi ƒ:
1.8
Ngjyra:
Twilight Blue

Si të porosisim në Gjirafa50?

139.50 
Ju kurseni : 6.98   (5%)
132.52 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 22.09 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky celular kombinon një varg tiparesh të përsosura teknologjike për performancë të shkëlqyeshme. Ka ekran 6.53 inç me rezolucion 1600 x 720 pikselë. Memoria RAM ofron kapacitet 2GB ndërsa memoria e brendshme 32 GB. Është i pajisur me procesor të fuqishëm Mediatek Helio G35 (8x2.3 GHz). Mund të shkrepni imazhe përmes kamerës së pasme 13 + 2 MPX dhe kamerës së përparme 5 MPX. Ofron një varg sensorësh, WiFi, Bluetooth dhe porte për lidhje me pajisje tjera. Sistemi operativ është Android.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Auto fokus:
Beidou:
Bluetooth:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
EAN:
6941059648604
Frekuenca e bërthamës GHz:
2.3
Frekuencat e mbështetura 3G MHz:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
850, 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE MHz:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
77,07
GLONASS:
GPS:
Gyroskop:
Kapaciteti i baterisë mAh:
5000
Kodi:
29261
Kompas dixhital (sensor magnetik):
Lansuar:
18. 8. 2020
Lartësia mm:
164,9
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB-C
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit inç:
6.53
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese GB:
2
Memorie e brendshme GB:
32
Modeli i procesorit:
Mediatek Helio G35 (8x2.3 GHz)
Ndriçimi ƒ:
1.8
Ngjyra:
Twilight Blue
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
OTG On-The-Go:
Përshpejtues grafik:
Power VR GE8320
Pesha g:
196
Prodhuesi:
Xiaomi
Qartësia e ekranit PPI:
269
Radio:
Rezolucioni i ekranit piksel:
1600 x 720
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
5
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
13+2
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Seria:
Xiaomi Redmi 9C NFC
Sistemi operativ:
Android
Slot për kartë memorie:
Slowmotion 1080p FPS:
30
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia mm:
9
Verzioni i Bluetooth:
5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE