Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Honor 8X, 64GB, i zi

Kodi i produktit:
245728
Bluetooth:
Pesha [g]:
175
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Memoria operuese [GB]:
4
Memorie e brendshme [GB]:
64

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
261.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 43.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefon i zgjuar me dizajn të bukur të xhamit dhe metalit, me një ekran të madh FullView, kamerë të dyfishtë me inteligjencë artificiale dhe GPU Turbo për performancë grafike të përmirësuar. Rezolucioni Full HD + 2340 x 1080, Kirin 8-bërthamësh, 710 deri në 2.2GHz, kapaciteti i memories 4GB, 64GB memorie të brendshme. Karakteristika tjera: 20 + 2Mpx (f / 1.8) kamera e pasme, 16Mpx f / 2.0, LTE, , ac WiFi, GPS / Glonass / BDS, fole 3.5mm, lexues i gishtërinjëve, identifikim i fytyrës, kapaciteti i baterisë 3750 mAh, platforma e përdorimit Android EMUI. Vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
6901443260416
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2.2
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1800, 1900
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
76.6
GPS:
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
675
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3 750
Kodi i prodhuesit:
51092XYG
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
21
Lansuar:
11. 10. 2018
Lartësia [mm]:
160,4
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
6.5
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Memoria operuese [GB]:
4
Memorie e brendshme [GB]:
64
Modeli i procesorit:
Kirin 710 (4x2.2 GHz/4x1.7 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
OTG (On-The-Go):
Pesha [g]:
175
Prodhuesi:
Honor
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
2340 x 1080 (FHD+)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
16
Rezolucioni i kamerës [MP]:
20
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
E ndarë
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
7,8

Bashkangjitja Honor 8X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE