Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Huawei Nova 3, 6.3", 4 GB RAm, 128 GB, Iris Purple

Kodi i produktit:
241476
Bluetooth:
Memoria operuese [GB]:
4
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Slot për kartë memorie:
E ndarë me SIM 2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
485.50 
Ju kurseni : 140.00   (29%)
345.50 € * Përfshirë TVSH-në
29% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 57.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Huawei Nova 3 me modelin e tij të mahnitshëm do të jetë një zgjedhje e qartë. Duket me të vërtetë elegant, ekrani është pothuajse në të gjithë ekranin. Përveç kësaj, do të jeni të kënaqur me katër kamera, dy në pjesën e pasme dhe dy në pjesën e përparme, falë të cilave do të merrni të shkrepura fotografish të papërsëritshme. Lëreni veten të dalloheni në errësirë Një lexues i gjurmëve të gishtërinjve është një gjë e bukur, por çka nëse mund ta hapni celularin me vetëm një shikim? Nuk ka problem me Huawei Nova 3! Fytyra juaj dallohet kurdo, qoftë ditë apo natë. Teknologjia e identifikimit të fytyrës është e shpejtë, e sigurt dhe funksionon në të gjitha kushtet e ndriçimit. 4 kamera me mundësi të pafundme 2 para dhe 2 të pasme. Ju jep fotografi absolutisht të mahnitshme nga kënde të ndryshme. Përveç kësaj, celulari ka shumë karakteristika të avancuara fotografish. Merrni self-portrait me Selfie Superstar, dhe HDR Pro për të krijuar foto mahnitëse me ngjyra realiste edhe në rrezet direkte të diellit. Bateria do të zgjasë Huawei Nova 3 është i fuqishëm, por nuk merr asgjë nga qëndrueshmëria e tij. Ka një bateri 3750 mAh që karikohet shpejt. Është inteligjente në përdorim, e dizajnuar për përdoruesit kërkues që janë mësuar të përdorin celularin e tyre, por nuk dëshirojnë të mbajnë me vete një karikues ose powerbank gjatë gjithë kohës. Animoni përmes Qmoji Po sikur ta shprehni gjendjen tuaj aktuale përmes një fytyre të buzëqeshur? Me Qmoji 3D kjo është thjesht e mundur. Ngarko shprehjen tënde në buzëqeshjen tënde të preferuar, qoftë robot, lepur apo kameleon. Ju i jepni atij shprehjen tuaj të fytyrës, lëvizjet dhe zërin, duke i dhënë atij personalitetin tuaj. Dhe pastaj dërgojeni miqve tuaj. Veçoritë kryesore Celular i kulaitetit të lartë, ka një trup të bukur dhe performancë të shkëlqyeshme. Ka një ekran 6.3-inç IPS me rezolucion FHD + 2340 x 108 0. Ai përmban një procesor 8-core, një sistem grafikësh Mali-G72, 4 GB RAM, 128 GB memorie dhe një slot microSD deri në 256 GB. Mbështet LTE, WiFi, Bluetooth 4.2, kamerë të përparme 24 Mpx + 16 Mpx, të përparme 24 Mpx + 2 Mpx, lexues i gjurmëve të gishtërinjëve në pjesën a pasme dhe Face ID. Bateria ka një kapacitet prej 3750 mAh. Dimensionet e celularit janë 157 x 73.7 x 7.3 mm, peshon 166 g dhe ka Android 8.1.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
6901443240913
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2.36
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
73,7
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3 750
Kodi i prodhuesit:
SP-NOVA3FOM
Lansuar:
2. 8. 2018
Lartësia [mm]:
157
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB-C
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
6.3
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Memoria operuese [GB]:
4
Memorie e brendshme [GB]:
128
Modeli i procesorit:
Kirin 970 (4x2.36 GHz/4x1.8 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
166
Prodhuesi:
Huawei
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
2340 x 1080 (FHD+)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
24
Rezolucioni i kamerës [MP]:
24
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
E ndarë me SIM 2
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
7.3

Bashkangjitja Celular Huawei Nova 3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE