Huawei P20 Lite, 64GB, i zi

359.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 59.92€ në muaj  

232500
10 artikuj
+
Shto në listen e dëshirave
Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Detajet teknike

Bluetooth:
Po
Dual SIM:
Po
EAN:
69014432133132
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2.36
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
71.2
GPS:
Po
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
471
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3000
Kodi:
SP-P20LDSBOM
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
30
Lansuar:
13. 3. 2018
Lartësia [mm]:
148,6
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Po
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB-C
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5,84
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Po
Mbështetje për NFC:
Po
Memoria operuese [GB]:
4
Memorie e brendshme [GB]:
64
Modeli i procesorit:
Kirin 659 (4x2.36 GHz/4x1.7 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
145
Prodhuesi:
Huawei
Radio:
Po
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
2280 x 1080 (FHD+)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
16+
Rezolucioni i kamerës [MP]:
16+
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
E ndarë me SIM 2
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
7.4
Das ist Wunderbar
bateria e mir
Pse web page e juas e rrit vlersimin ne yje e nuk pret qe klientela ta vlerson
Produkt shume i mire. Flm Gjirafa50 per korrektesi.
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera