Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Huawei P9 Lite Dual SIM, ngjyrë ari

Kodi i produktit:
188252
Bluetooth:
Madhësia e ekranit [inç]:
5,2
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
128
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

193.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 32.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Huawei P9 Lite është një telefon i mençur me një dizajn të hollë shkëlqyes dhe me një performancë që nuk zhgënjen në asnjë aspekt. Telefoni karakterizohet me lidhje të shpejtë LTE dhe ekran prej 5.2 inç me rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 pikselë. Procesori është 8-bërthamor Hisilicon Kirin 620 64bit 2 GHz, 2 GB RAM, posedon 16 GB memorie të brendshme, 13 Mpix BSI dhe kamerë prej 8 Mpix. Teknologjitë që shfrytëzon ky Huawei P8 Lite janë: Bluetooth 4.1, NFC, Wi-Fi, GPS / Glonass; hapësirë microSD, bateri 3000 mAh, Android 6.0 me EMUI 4.1.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
6901443114511
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850, 900, 1800, 1900
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
72,6
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3 000
Kodi i prodhuesit:
SP-P9LITEDSGOM
Lansuar:
4 Maj 2016
Lartësia [mm]:
146,8
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5,2
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese [GB]:
2
Memorie e brendshme [GB]:
16
Modeli i procesorit:
Kirin 650 (4x2.0 GHz/4x1.7 GHz)
Numri i bërthamave:
8
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
147
Prodhuesi:
Huawei
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1920 x 1080 (Full HD)
Rezolucioni i kamerës [MP]:
13
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
128
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
7,5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE