Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telefon Doogee Y6C

Kodi i produktit:
204249
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Slot për kartë memorie:
Sistemi operativ:
Google Android

Si të porosisim në Gjirafa50?

159.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 26.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Telefon i zgjuar Doogee Y6C ofron një ekran prej 5.5'' dhe argëtim të përsosur në ekran HD të madh. Ekranit ka 1280 x 720 pikselë dhe përdorimit të shpejtë të aplikacioneve me një frekuencë prej 1.3GHz në kombinim me 2GB memorie. Sistemi i të dhënave dhe aplikacionet janë të ruajtura në një memorie prej 16GB e cila mund të zgjerohet duke përdorur një kartë microSD. Kamera e përparme ka një rezolutë të 5MP, kurse e pasmja me 8MP. Telefoni mbështet rrjetet telefonike 2G, 3G dhe LTE.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
6924351607821
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
1,3
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850, 900, 1800, 1900
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
77,5
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3 200
Kodi i prodhuesit:
PH2578
Lansuar:
24 Dhjetor 2016
Lartësia [mm]:
154,2
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i SIM kartelës:
Micro SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5,5
Memoria operuese [GB]:
2
Memorie e brendshme [GB]:
16
Modeli i procesorit:
Mediatek MT6737 (4x1.3 GHz)
Numri i bërthamave:
4
Numri i kartave SIM:
2
Prodhuesi:
DOOGEE
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1280 x 720 (HD)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
5
Rezolucioni i kamerës [MP]:
8
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
8,5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE