Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Meizu 16th, 128GB, 8GB RAM, i zi

Kodi i produktit:
247739
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Sistemi operativ:
Google Android
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
599.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 99.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Meizu 16th është telefon i mencur me sistemin Android të instaluar. Ky telefon ka ekran 6 inc AMOLED që ofron pamje Full HD me rezolucion 2160 x 1080 dhe kontrast 100,000:1. Perfomanca e mrekullueshme e tij mundësohet nga procesori 8 bërthamësh Qualcomm Snapdragon 845. Ky procesor në kombinim me memorien 8 GB, shpejtësuesin e grafikave Adreno 630 dhe memorien e brendshme UFS 2.1 me 128 GB sigurojnë eksperiencë të shpejtë dhe të këndshme. Ky telefon poashtu është i pajisur me një kamerë të fuqishme. Kamera e prapme duale është e përbërë nga kamera kryesore 12.8 Mpx Sony IMX380 me lente f/1.8 dhe me stabilizim optik me 4 boshte OIS, dhe nga kamera dytësore 20 Mpx Sony IMX350 me lente f / 2.6. Kamera e përparme ka 20 Mpx dhe lente f/ 2.0. Poashtu ka edhe blic rrethor 6 LED. Telefoni është i pajisur me WiFi ac 2x2 MIMO, Bluetooth 5.0 BLE dhe mbushet me USB të tipit C.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
6937520050311
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
73.2
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3 010
Kodi i prodhuesit:
M882H/128GB/Black
Lansuar:
27. 10. 2018
Lartësia [mm]:
150,5
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lloji i ekranit:
OLED
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
6
Memoria operuese [GB]:
8
Memorie e brendshme [GB]:
128
Modeli i procesorit:
Snapdragon 845 (4x2.8 GHz/4x1.7 GHz)
Pesha [g]:
152
Prodhuesi:
Meizu
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
2160 x 1080 (FHD+)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
20
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12
Sistemi operativ:
Google Android
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
7.3

Bashkangjitja Meizu 16th edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE