Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Meizu M6, 2GB RAM, 16GB, i argjendë

Kodi i produktit:
252360
Bluetooth:
Prodhuesi:
Meizu
Memoria operuese [GB]:
2
Memorie e brendshme [GB]:
Modeli i procesorit:
Mediatek MT6750 (4x1.5 GHz/4x1.0 GHz)

Si të porosisim në Gjirafa50?

106.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 17.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi i produktit Meizu M6 Zbuloni më të fundit nga Meizu, telefoni M6 i zgjuar që do të lë përshtypje me dizajnin dhe pajisjet e tij për të kënaqur çdo adhurues të argëtimit multimedial. Vetitë kryesore Ekrani me prekje IPS Meizu M6 me ekran 5,2 " dhe rezolucion 1280 x 720 HD. Pajisja bazohet në procesorin 8-bërthamor MediaTek MT6750 4x 1.5 GHz + 4x 1.0 GHz. Telefoni celular vjen me 2 GB memorie, 16 GB memorie të brendshme dhe mundësi zgjerimi të kartelave të memories microSD. Prezantoni një kamerë të pasme me 13MP (f / 2.2), të plotësuar nga një aparat fotografik kryesor 8 megapiksel (f / 2.0). Mbështet lidhjen me rrjetet mobile 2G, 3G dhe LTE. Pajisja përmban Bluetooth dhe Wi-Fi. Në sajë të marrësit të integruar GPS / Glonass, telefoni mund të përdoret për navigim. Ka gjithashtu një port microUSB dhe një konektor 3.5mm. Shërbimet e tij përfshijnë G-Sensor, sensor të afërsisë, të dritës, E-Compass, gjiroskop dhe lexues të gishtit. Ka një bateri 3070 mAh që mund të rimbushet. Sistemi operativ është Android 7 Nougat me zgjerimin Flyme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
6937520022097
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
1.5
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
72,8
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3 070
Kodi:
M711H/16GB/Silver
Lansuar:
16. 1. 2019
Lartësia [mm]:
148.2
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5,2
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Memoria operuese [GB]:
2
Memorie e brendshme [GB]:
Modeli i procesorit:
Mediatek MT6750 (4x1.5 GHz/4x1.0 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
143
Prodhuesi:
Meizu
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1280 x 720 (HD)
Rezolucioni i kamerës së pasme [MP]:
13
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
8
Rezolucioni i kamerës [MP]:
13
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
E ndarë me SIM 2
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
8.3

Bashkangjitja Meizu M6 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE