Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Sony Xperia 1, 6GB/128GB, i zi + PS4 + Fortnite

Kodi i produktit:
274977
Auto fokus:
Rezolucioni i ekranit piksel:
3840 x 1644
Memorie e brendshme GB:
128
Modeli i procesorit:
Snapdragon 855 (1x2.84 GHz/3x2.42 GHz/4x1.8 GHz)
Ndriçimi ƒ:
1.6

Si të porosisim në Gjirafa50?

1181.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 196.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky celular ka procesor të fuqishëm Qualcomm Snapdragon 855 me bërthama dhe memorie 6GB RAM. Për të dhëna dhe aplikacione ofron memorie të brendhsme 128GB që mund të zgjerohet përmes slotit micro SD. Ekrani OLED me përmasa 6.5 inç ofron rezolucion 4K 3840 x 1644 pikselë dhe ka xham Corning Gorilla Glass 6. Mbështet teknologjinë HDR dhe CineAlta. Kamera e pasme ofron 12+12+12 megapikselë me lente 26, 16 dhe 52 mm. Kamera e përparme ka senzor 8 MPx dhe lente të gjera. Mbështet rrjetet Cat19 / Cat13 2G, 3G dhe LTE. Përfshin edhe konektor USB C, pranues GPS/ GLONASS, senzor të shenjës së gishtit, teknologji NFC, Bluetooth 5.0 dhe WiFi ac. Ndër teknologji audio ofron Hi-Res Audio, Dolby Atmos, LDAC dhe Qualcomm aptX. Është i mbrojtur sipas standardeve IP65 / 68. Sistemi i tij operativ është Android. Përfshin PS4 dhe Fortnite.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Auto fokus:
Barometër:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Busull digjitale (senzor magnetik)::
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
Focus PDAF:
Frekuenca e bërthamës GHz:
2.84
Frekuencat e mbështetura 3G MHz:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE MHz:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
72
GLONASS:
GPS:
Gyroskop:
Kapaciteti i baterisë mAh:
3 330
Lansuar:
8. 11. 2019
Lartësia mm:
167
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lidhës:
USB-C
Lloji i ekranit:
OLED
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit inç:
6.5
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese GB:
6
Memorie e brendshme GB:
128
Modeli i procesorit:
Snapdragon 855 (1x2.84 GHz/3x2.42 GHz/4x1.8 GHz)
Ndriçimi ƒ:
1.6
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
Përshpejtues grafik:
Adreno 640
Pesha g:
180
Prodhuesi:
Sony
Qartësia e ekranit PPI:
643
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni i ekranit piksel:
3840 x 1644
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
8
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
12+12+12
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
E ndarë me SIM 2 (mund të përdoret me SIM1 + SIM2, apo me SIM1 dhe kartë të memories)
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
512
Stabilizues imazhi:
Elektronik, optik
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia mm:
8.2
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Celular Sony Xperia 1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE