Telefon ALCATEL 5 5086D, 32GB, 5.7 ", zezë

Kodi i produktit:
232028
Bluetooth:
Prodhuesi:
ALCATEL
Memoria operuese [GB]:
3+
Memorie e brendshme [GB]:
32
Modeli i procesorit:
Mediatek MT6750 (4x1.5 GHz/4x1.0 GHz)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
155.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 25.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Alcatel 5 5086D ka ekran IPS, me një madhësi prej 5.7 "dhe rezolucion HD 1440 x 720. Baza e pajisjes është procesori 8-bërthamor MediaTek MT6750 (4x 1.5 GHz + 4x 1.0 GHz), me 3 GB memorie RAM. Të dhënat ruhen në memorien e brendshme me kapacitet 32GB e cila mund të rritet me anë të kartave të memories microSD. Mund të merrni selfie profesionale me anë të kamerës me 12MP dhe në anën e pasme ka kamerën me 13 + 5MPx (16 dhe 16 + 8mpx interpoluara). Ofron lidhje me rrjetet mobile 2G, 3G dhe LTE. Pajisja është gjithashtu e pajisur me teknologjinë wireless Bluetooth dhe Wi-Fi. Poashtu ka GPS të integruar, dhe sensor të ndryshëm si: G-Sensor, sensor të afërsisë, sensori të dritës, busullë dhe lexues të gjurmëve të gishtave. Ka portë USB Lloji C dhe portë për audio. Ka jetëzgjatësi të madhe me anë të baterisë 3000 mAh, e cila rimbushet shpejtë me 5V / 2A. Ky telefon ka sistem operativ Android 7 Nugat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
4894461752914
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
1.5
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
71,1
GPS:
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
470
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3000
Kodi i prodhuesit:
5086D-2AALE17
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
30
Lansuar:
8. 3. 2018
Lartësia [mm]:
152,35
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB-C
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5.7
Memoria operuese [GB]:
3+
Memorie e brendshme [GB]:
32
Modeli i procesorit:
Mediatek MT6750 (4x1.5 GHz/4x1.0 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
144
Prodhuesi:
ALCATEL
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
5706 x 1440
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
13
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
E ndarë me SIM 2
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
128
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
8,45

Bashkangjitja Telefon ALCATEL 5 5086D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE