Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telefon Huawei Y6 2017, Dual Sim, 2GB RAM, 16GB, i bardhë

Kodi i produktit:
215861
Bluetooth:
Memoria operuese [GB]:
2
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
128
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

149.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 24.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefoni Huawei Y6 2017 vjen me kualitet superior të pamjes nëpërmjet ekranit IPS HD me rezolucion 1280 x 720 piksela. Në qendër të telefonit është procesori i fuqishëm 4 bërthamësh MT3737T i cili mbështetet nga 2GB RAM memorie. Për ruajtjen e të dhënave telefoni mban 16GB hapësirë e cila mund të rritet nëpërmjet microSD kartelave. Mban 2 kamera: të pasmen me 13 megapiksela dhe dual flash, si dhe të përparmen me 5 megapiksela. Bateria e telefonit vjen me kapacitet 3000 mAh dhe qëndrueshmëri maksimale. Ka portet microUSB dhe të audios për dëgjuese.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
6901443171446
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
1,4
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850, 900, 1800, 1900
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
72
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3 000
Kodi i prodhuesit:
SP-Y617DSWOM
Lartësia [mm]:
143,8
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5
Memoria operuese [GB]:
2
Memorie e brendshme [GB]:
16
Modeli i procesorit:
Mediatek MT6737T (4x1.4 GHz)
Numri i bërthamave:
4
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
150
Prodhuesi:
Huawei
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1280 x 720 (HD)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
5
Rezolucioni i kamerës [MP]:
13
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
128
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
8,4

Bashkangjitja Telefon Huawei Y6 2017 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE