Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telefon i mençur Blackberry Key 2, 4.5 ", 6GB RAM, 128GB, i kuq

Kodi i produktit:
256337
Auto fokus:
Qartësia e ekranit [PPI]:
433
Memorie e brendshme [GB]:
128
Modeli i procesorit:
Snapdragon 660 (4x2.2 GHz/4x1.8 GHz)
Ndërrim të fokusit PDAF:

Si të porosisim në Gjirafa50?

875.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 145.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

KEY2 i ri ju sjell të gjitha tiparet e shkëlqyera të BlackBerry KeyOne të përmirësuara nga teknologjitë më të fuqishme. Më e madhe dhe më e zgjuar, kjo është një tastierë krejt e re BlackBerry KEY2. Shtypja në tastierën e telefonit nuk ka qenë kurrë më e përshtatshme. Me tastin e ri të shpejtë, ju mund të përfitoni nga një shumëllojshmëri e shkurtimeve të aplikacionit dhe të filloni veprime nga kudo tjetër pa u kthyer në desktop. Shtresa e prekjes lejon që tastiera të përdoret si një tastierë prekëse, dhe një lexues i gjurmëve të gishtërinjve është i integruar direkt në tastierë. BlackBerry KEY2 gjithashtu vjen me një kamerë të pasme të përmirësuar. Tani ju keni 2 sensorë. Një me kënd të gjerë dhe një me lente zmadhimi. Zgjidhja ideale për çdo situatë. Portreti i peizazhit, të shtënat në ambiente të mbyllura, çdo ambient nuk do të jetë problem. Kamera e përparme 8 MPx është atëherë mjeti ideal për vetë-portrete. BlackBerry KEY2 ju jep një ekran me prekje 4.5 ”IPS me Glass Corning Gorilla në një raport aspekt të pazakontë 3: 2 me një rezolucion shumë të mirë 1620 x 1080 dots. Sensori Finger Print BlackBerry siguron siguri në rritje për hapjen e telefonit tuaj, përdorimin e fjalëkalimeve dhe bërjen e blerjeve - madje edhe me Android Pay. Ju mund të caktoni gjurmët e gishtërinjve të shumtë që janë të ruajtura dhe të koduara plotësisht, duke ju siguruar siguri të besueshme. Ky telefon i mençur BlackBerry KEY2 është i pajisur me një tastierë harduer QWERTY dhe ekranin me prekje 4.5 "IPS me rezolucion prej 1620 x 1080 dots. Fuqia siguron procesor 8-core Qualcomm Snapdragon 660 dhe 6 gigabajt memorie. Për sistemin dhe të dhënat janë në dispozicion 128 gigabajt memorie të brendshme, e zgjerueshme përmes kartelës microSD. Telefoni ka kamerë të dyfishtë 12 + 12 Mpx dhe kamerë 8 Mpx në pjesën e përparme, dhe mbështetje për rrjetet mobile 2G, 3G dhe LTE. Ai poashtu është i pajisur me Bluetooth 5.0, NFC dhe Wi-Fi ac. Falë marrësit të integruar GPS / Glonass / BeiDou / Galileo, telefoni mund të përdoret për navigim. Lidhësi bazë përmban një USB Type-C moderne dhe 3.5 mm jack për kufje. Karakteristikat e sensorit përfshijnë: lexuesin e gjurmëve të gishtërinjve (spacebar), akcelerometër, magnetometër, xhiroskop, sensori i afërsisë, sensori i dritës së ambientit dhe efekti Hall. Pajisja mundësohet nga një bateri e rikarikueshme me një kapacitet prej 3500 mAh. Sistemi operativ Android është instaluar paraprakisht.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Auto fokus:
Beidou:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2.2
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Galileo:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
71,8
GLONASS:
GPS:
Gyroskop:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3500
Lansuar:
14. 8. 2019
Lartësia mm:
151,4
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB-C
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje), Klasik
Madhësia e ekranit [inç]:
4.5
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese [GB]:
6
Memorie e brendshme [GB]:
128
Modeli i procesorit:
Snapdragon 660 (4x2.2 GHz/4x1.8 GHz)
Ndërrim të fokusit PDAF:
Ndriçimi ƒ:
1.8
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
OTG On-The-Go:
Përshpejtues grafik:
Adreno 512
Pesha [g]:
168
Prodhuesi:
BlackBerry
Qartësia e ekranit [PPI]:
433
Radio:
Rezolucioni i ekranit piksel:
1620 x 1080
Rezolucioni i kamerës së përparme [Mpx]:
8
Rezolucioni i kamerës së prapme [Mpx]:
12+12
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia mm:
8.5
Ueb-i i prodhuesit:
Us.blackberry.com

Bashkangjitja Telefon i mençur Blackberry Key 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE