Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Telefon i mençur Nokia 4.2, 5.71 ", 3GB RAM, 32GB, i zi

Kodi i produktit:
264094
Bluetooth:
Radio:
Ndërrim të fokusit PDAF:
Ndriçimi ƒ:
2.2
Numri i bërthamave të procesorit:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

198.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 33.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nokia sjell një tjetër telefon mbresëlënës me ekran të gjerë. Nokia 4.2 është një model i disponueshëm në këtë segment dhe ofron të gjitha karakteristikat që prisni nga një telefon i mençur. Ekrani prej 5.71 "është një shoqërues i shkëlqyeshëm për argëtim. Me një rezolucion më të gjerë HD + me rezolucion 1520 x 720 dots, ju mund të prisni riprodhim të shkëlqyeshëm të ngjyrave dhe kënde të gjera të shikimit. Bëni fotografi mahnitëse me kamerën tuaj të dyfishtë Nokia 4.2 dhe ndani ato lehtësisht në rrjetet sociale. Kreativiteti zgjohet nga karakteristikat kryesore, të tilla si bokeh dhe redaktimi i përparuar i imazhit. Kamera e dyfishtë në pjesën e pasme përmban sensorë 13 Mpx + 2 Mpx dhe kamera e përparme është e pajisur me një sensor 8 MPx. Ju mund të hapni telefonin tuaj shpejt dhe me siguri. Me lexuesin e gjurmëve të gishtërinjve në anën e pasme ju merrni akses në funksione shumë shpejt, pa qenë e nevojshme të vendosni një fjalëkalim. Telefoni i mençur Nokia 4.2 është mundësuar nga një procesor 8-core Qualcomm Snapdragon 439, i cili plotësohet me 3 GB memorie. Memoria e brendshme ka një kapacitet prej 32 GB dhe mund të zgjerohet me karta microSD. Ekrani me prekje ka një madhësi prej 5.71 "dhe një rezolucion HD + prej 1520 x 720 piksele. Telefoni mbështet lidhjen 2G, 3G and LTE, lexuesin e gjurmëve të gishtërinjëve dhe funksioni e njohjes së fytyrës me bateri të rikarikueshme të integruar 3000 mAh. Telefoni është i pajisur me sistemin operativ Android.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
EAN:
6438409021786
Face ID:
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
1.8
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
71
GLONASS:
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3000
Lansuar:
9. 7. 2019
Lartësia mm:
149
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5,71
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese [GB]:
3
Memorie e brendshme [GB]:
32
Modeli i procesorit:
Snapdragon 439 (4x1.8 GHz/4x1.4 GHz)
Ndërrim të fokusit PDAF:
Ndriçimi ƒ:
2.2
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
OTG On-The-Go:
Pesha [g]:
161
Prodhuesi:
Nokia
Qartësia e ekranit [PPI]:
295
Radio:
Rezolucioni i ekranit piksel:
1520 x 720 (HD+)
Rezolucioni i kamerës së përparme [Mpx]:
8
Rezolucioni i kamerës së prapme [Mpx]:
13+2
Senzor i afërsisë:
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
400
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia mm:
8,4
Ueb-i i prodhuesit:
Nokia.com

Bashkangjitja Telefon i mençur Nokia 4.2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE