Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Telefon OnePlus 7 Pro, 12GB/256GB, i kaltër

Kodi i produktit:
264447
Apertura [ƒ]:
1.6
Pesha [g]:
206
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese [GB]:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1012.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 168.75 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky telefon ofron një varg veçorish për plotësimin e kërkesave dhe nevojave tuaja. Është i pajisur me procesor të fuqishëm Snapdragon 855 me 8 bërthama. Memoria ka kapacitet 12 GB dhe ka hapësirë për sistem dhe të dhëna 256 GB. Ekrani ka madhësi 6.67 inç dhe është Fluid AMOLED QHD me rezolucion 3120 x 1440 pikselë. Ka kamerë të pasme të trefishtë 48 Mpx (f / 1.6), 16 Mpx (117 °, f / 2.2) dhe 8 Mpx dhe kamerë të përparme 16Mpx. Përfshin Bluetooth 5.0 (aptX, aptX HD, LDAC, AAC), NFC, WiFi ac, GPS (L1 + L5 Dual Band), GLONASS, Galileo ( E1 + E5a Dual Band), Beidou, SBAS, A-GPS si dhe mbështet rrjetet 2G, 3G dhe LTE. Telefoni ka poashtu lexues të shenjave të gishtërinjëve në ekran dhe konektor USB type-C. Bateria e tij ka kapacitet 4000 mAh dhe mbështet karikimin e shpejtë 30W. Ka sistem operativ OxygenOS (Android).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura [ƒ]:
1.6
Auto fokus:
Beidou:
Bluetooth:
Busull digjitale:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
Face ID:
Fokus laserik hibrid:
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2.84
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Galileo:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
75.9
GLONASS:
GPS:
Gyroskop:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
4000
Lansuar:
4. 7. 2019
Lartësia mm:
162,6
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lidhës:
USB-C
Lloji i ekranit:
AMOLED
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
6,67
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese [GB]:
12
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
Snapdragon 855 (1x2.84 GHz/3x2.42 GHz/4x1.8 GHz)
Ndërrim të fokusit PDAF:
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
Përshpejtues grafik:
Adreno 640
Pesha [g]:
206
Prodhuesi:
OnePlus
Qartësia e ekranit [PPI]:
516
Rezolucioni i ekranit piksel:
3120 x 1440 (Quad HD+)
Rezolucioni i kamerës së përparme [Mpx]:
16+
Rezolucioni i kamerës së prapme [Mpx]:
48+16+8
Senzor i afërsisë:
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
Google Android
Stabilizues imazhi:
Elektronik, optik
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia mm:
8.8
Ueb-i i prodhuesit:
Oneplus.net/cz

Bashkangjitja Telefon OnePlus 7 Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE