Telefon Samsung Galaxy J6+, 6", Qualcomm MSM8917, 3GB, 32GB, Dual Sim, i zi

Kodi i produktit:
245352
Bluetooth:
Radio:
Modeli i procesorit:
Qualcomm MSM8917 (4x1.4 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i kartave SIM:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

248.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 41.42 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
8801643505226
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
1.4
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 850, 900, 1800, 2100, 2300, 2500, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
76.9
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3300
Kodi i prodhuesit:
SM-J610FZKNXEZ
Lansuar:
20. 9. 2018
Lartësia [mm]:
161,4
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
6
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese [GB]:
3+
Memorie e brendshme [GB]:
32
Miracast:
Modeli i procesorit:
Qualcomm MSM8917 (4x1.4 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i kartave SIM:
2
OTG (On-The-Go):
Pesha [g]:
178
Port për infared:
Prodhuesi:
Samsung
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1480 x 720 (HD+)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
8
Rezolucioni i kamerës [MP]:
13
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
E ndarë
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
512
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
7.9
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Telefon Samsung Galaxy J6+ edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE