Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Telefon Samsung Galaxy S10, 8GB RAM, 128GB, i zi

Kodi i produktit:
254803
Apertura:
1.5
Qartësia e ekranit [PPI]:
550
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese [GB]:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,117.50 
Ju kurseni : 109.00   (10%)
1008.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 168.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung gjithmonë ka qenë në krye të sektorit të telefonave, që është e vërtetuar nga nëntë gjenerata të telefonave të saj të menqur Galaxy S. Tani, një tjetër vërtetim është Samsung Galaxy S10, telefoni i dhjetë me një markë legjendare. Ekran ultrasonik i lexuesit të shenjave të gishtërinjëve Megjithëse ka mënyra klasike për të hapur telefonin me një fjalëkalim ose veprim, Samsung Galaxy S10 është një tërheqje e madhe për lexuesin e shenjave të gishtërinjëve. Sensori ndodhet drejtpërdrejt në ekranin e Infinity-O, kështu që është në dispozicion menjëherë edhe kur telefoni është mbi tavolinë. Katër lente për çdo rast Në anën e pasme të telefonit janë tre kamera, ultra të gjera me një sensor 16Mpx dhe dy lente 12 megapiksel. Falë tyre Samsung Galaxy S10 mund të xhirojë në një kënd mbresëlënës 123 ° të zmadhojë objektet e largëta me 2x zmadhim. Fansat e Selfie do të jenë shumë të kënaqur me kamerën me fokus automatik 10Mpx. Gjithashtu telefoni mbështet kapjen e imazheve të ngadalshme dhe video 4K UHD. Performancë optimiste e lojës Edhe grafika më sfiduese nuk paraqet ndonjë problem për Samsung Galaxy S10. Procesori eighty-core Exynos 9820 dhe 8GB RAM jep përvojë të shpejtë dhe të qetë të lojrave pa luhatje FPS. Një sistem inteligjent artificial i avancuar është përgjegjës për optimizimin e performancës. Veçori të tjera të këtij telefoni janë: - Ekran ekskluziv 6.1 " Infinity-O me rezolucion Wide Quad HD + 3040 x 1440, dhe sAMOLED për shfaqje të përsosur. Cilësia e 550 PPI dhe xhamit mbrojtës Gorilla Glass 6. - Procesor i fuqishëm 8-core Exynos 9820 me teknologji të përparuar të prodhimit. - Memorie operuese me kapacitet të lartë 8GB ofron mundësi të jashtëzakonshme. - Memorie e brendshme me kapacitet 128 GB dhe mund të zgjerohet me kartela microSDXC deri në 512 GB. - Lidhje LTE të shpejtë deri në cat.20. Poashtu, mbështet edhe rrjetet 2G dhe 3G. - Wifi të fuqishëm 802.11 a / b / g / n / ac / ax. - Karakteristika të shkëlqyera si NFC , Bluetooth 5.0, GPS / Glonass / BDS / Galileo, USB Type-C , mbështetje OTG, 3.5 mm jack. - Ndërtim i qëndrueshëm me mbrojtje kundër ujit dhe pluhurit sipas standardit IP68. - Karakteristikat e avancuara të sensorit përfshijnë: accelerometer, barometër, xhiroskop, busull dixhitale, sensor të dritës, sensor të afërsisë dhe sensor magnetik. - Altoparlantë me zë të dyfishtë, AKG me mbështetje të Dolby Atmos dhe kufje AKG në paketim. - Samsung DeX ekskluzive, Bixby dhe Emoji të animuar. - Mbështet karikim të shpejtë, karikim me wireless 12W Qi dhe shpërndarjen e energjisë me wireless. - Ka bateri me kapacitet prej 3400 mAh. - Sistemi operativ përdor Android 9 Pie dhe One UI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura:
1.5
Auto fokus:
Barometër:
Beidou:
Bluetooth:
Busull digjitale:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
EAN:
8801643685058
Face ID:
Focus PDAF:
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2.7
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Galileo:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
70,4
GLONASS:
GPS:
Gyroskop:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3400
Karikim pa kabllo:
Kodi:
SM-G973FZKDXEZ
Lansuar:
19. 2. 2019
Lartësia [mm]:
149,9
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB-C
Lloji i ekranit:
SAMOLED
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
6,1
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese [GB]:
8
Memorie e brendshme [GB]:
128
Modeli i procesorit:
Exynos 9820 (2x2.7 GHz/2x2.3 GHz/4x1.9 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
OTG (On-The-Go):
Përshpejtues grafik:
Mali G76 MP12
Pesha [g]:
157
Prodhuesi:
Samsung
Qartësia e ekranit [PPI]:
550
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
3040 x 1440 (Quad HD+)
Rezolucioni i kamerës së përparme [Mpx]:
10
Rezolucioni i kamerës së prapme [Mpx]:
16+12+12
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
Slot hibrid (2× SIM / 1× SIM + 1 për memorie)
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
512
Stabilizues imazhi:
Optike
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
7,8
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Telefon Samsung Galaxy S10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE