UleFone S10 PRO, 2GB/16GB, i artë

Kodi i produktit:
253666
Apertura:
2
Prodhuesi:
UleFone
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit inç:
5.7
Memoria operuese GB:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

131.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 21.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me UleFone S10 PRO, shfaqja e All Screen dhe performanca e qëndrueshme për argëtimin tuaj janë në dispozicion. Do t'ju ofrojë të gjitha tiparet e zakonshme që ju prisni nga një celular smart. Admironi stilin e tij dhe të argëtohuni me të. UleFone S10 PRO është e pajisur me ekran me prekje 5.7 " IPS me rezolucion prej 1498 x 720 piksele. Procesori 4 bërthamësh MediaTek MT6739WA vepron me një frekuencë prej 1.3 GHz në kombinim me 2 gigabajt memorie. Për të dhënat dhe aplikacionet janë të disponueshme 16 gigabajt, të cilat mund të zgjerohen përmes një kartele microSD. Kamera e përparme ka rezolucion prej 5 megapikselë, 13MP e pasmja + 5 megapixel sensorët. Ka dy slote për SIM, 1x lidhës 3.5 mm dhe 1x mikroUSB. Telefoni është i pajisur me bateri prej 3350 mAh. Sistemi operativ është platforma Android.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura:
2
Auto fokus:
Beidou:
Bluetooth:
Busull digjitale:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
Face ID:
Frekuenca e bërthamës GHz:
1.3
Frekuencat e mbështetura 3G MHz:
900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE MHz:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
72.2
GLONASS:
GPS:
Gyroskop:
Kapaciteti i baterisë mAh:
3350
Kodi:
ULEFARMORS10PROGLD
Kohëzgjatja maksimale e bisedës h:
9
Lansuar:
2. 2. 2019
Lartësia mm:
149,2
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit inç:
5.7
Memoria operuese GB:
2
Memorie e brendshme GB:
16+
Modeli i procesorit:
Mediatek MT6739 (4x1.3 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i kartave SIM:
2
Përshpejtues grafik:
Power VR GE8100
Pesha g:
171,5
Prodhuesi:
UleFone
Rezolucioni i ekranit piksel:
1498 x 720 (HD+)
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
5
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
16+5
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
Samostatný
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
128
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia mm:
9,65

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE