UleFone X DS, 64GB, 4GB RAM, i zi

€169.50
* Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Kodi i produktit:
240119
Bluetooth:
Prodhuesi:
UleFone
Memorie e brendshme [GB]:
64
Modeli i procesorit:
Mediatek MT6763 (4x2 GHz/4x1.5 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë[APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 28.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave
Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
6937748732433
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
73,41
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3300
Karikim pa kabllo:
Kodi i prodhuesit:
ULEFXBK
Lansuar:
14. 7. 2018
Lartësia [mm]:
150,93
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5,85
Memoria operuese [GB]:
4
Memorie e brendshme [GB]:
64
Modeli i procesorit:
Mediatek MT6763 (4x2 GHz/4x1.5 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
OTG (On-The-Go):
Pesha [g]:
217
Prodhuesi:
UleFone
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1512 x 720 (HD+)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
8
Rezolucioni i kamerës [MP]:
13
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
E ndarë me SIM 2
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
9,05

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Bashkangjitja UleFone X DS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE