Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UMIDIGI ONE, 32GB, Dual SIM, 4GB RAM

Kodi i produktit:
249397
Bluetooth:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1520 x 720 (HD+)
Memorie e brendshme [GB]:
32
Modeli i procesorit:
Mediatek MT6763 (4x2 GHz/4x1.5 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

183.50 
Ju kurseni : 44.00   (24%)
139.50 € * Përfshirë TVSH-në
24% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 23.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

UMIDIGI ONE vjen me dizajn tejet modern, rezistencë dhe performancë të jashtzakonshme. Ky celular vjen me ekran me prekje 5.9”, që shfaq imazhe me kualitet HD, me rezolucion prej 1520 x 720 piksela. Si pjesë përbërëse, ky celular ka pjesë harduerike të kualitetit të lartë të cilat mundësojnë operim dhe performancë të shpejtë e pandërprerje. Të gjitha proceset bazohen në procesorin tetë bërthamësh Mediatek Helio P23 që operon në frekuencë 4x 4GHz dhe 4x 1.5GHz, i kombinuar me memorie operuese 4GB dhe memoria e brendshme për ruajtjen e të dhënave të çfarëdoshme me kapacitet 32GB (por që mund të zgjerohet përmes kartës së memories microSD). Poashtu, UMIDIGI ONE, ka edhe dy kamera me të cilat shkrep e inçizon imazhe me kualitet superior, një të pasme 12 + 5MP dhe një të përparme 16MP. UMIDIGI ONE vjen me sistem operativ të instaluar Android, si dhe mundësi për lidhje me teknologjitë si Wi-Fi, Bluetooth 4.1, 2G / 3G / LTE, Glonass dhe GPS. Gjithashtu, veçori e këtij celulari është lidhja me pajisjet tjera përmes portit USB të llojit C dhe portit jack 3.5mm për kufje. Përveç kësaj, UMIDIGI ONE është i pajisur edhe me një bateri me kapacitet prej 3550 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
6970543491587
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
71.4
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3 550
Kodi:
UMI000007
Lansuar:
23. 11. 2018
Lartësia [mm]:
148,4
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB-C
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5.9
Memoria operuese [GB]:
4
Memorie e brendshme [GB]:
32
Modeli i procesorit:
Mediatek MT6763 (4x2 GHz/4x1.5 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
180
Prodhuesi:
Umidigi
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1520 x 720 (HD+)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
16
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
8.3
Ueb-i i prodhuesit:
Umidigi.com

Bashkangjitja UMIDIGI ONE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE