UMIDIGI Z2 SE, Dual SIM, 4GB RAM, 64GB,

Kodi i produktit:
249395
Bluetooth:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
2246 x 1080 (FHD+)
Memorie e brendshme [GB]:
64
Modeli i procesorit:
Mediatek MT6763 (4x2 GHz/4x1.5 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

263.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 43.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
6970543491716
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
74,4
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3 850
Kodi:
UMI000001
Lansuar:
27. 11. 2018
Lartësia [mm]:
153,4
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lidhës:
USB-C
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
6,2
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Memoria operuese [GB]:
4
Memorie e brendshme [GB]:
64
Modeli i procesorit:
Mediatek MT6763 (4x2 GHz/4x1.5 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
165
Prodhuesi:
Umidigi
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
2246 x 1080 (FHD+)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
16+
Rezolucioni i kamerës [MP]:
16+
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
Spolecný se SIM 2
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
8.3
Ueb-i i prodhuesit:
Umidigi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE