Xiaomi Redmi Note 4 32GB 5.5", i hirtë

181.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 30.25€ në muaj  

208595
I padisponueshëm

Telefon i mençur kualitativ dhe me performancë të lartë operuese. Përfshin ekran IPS madhësi prej 5.5” i cili ofron rezolucion 1920 x 1080 pix. Ky telefon posedon procesor Mediatek Helio X20 i cili operon në frekuencë prej 2.1GHz. Memorie e brendshme me kapacitet prej 32GB dhe memorie RAM me kapacitet prej 3GB. Posedon kamerë me 5 megapikselë. Ky produkt ofron mbështetje për Wi-Fi, Bluetooth 4.2, LTE dhe GPS. Posedon bateri të fuqishme me 4100 mAh dhe Android 6.0 Marshmallow. Ky telefon vjen në ngjyrë të hirtë.

Detajet teknike

Bluetooth:
Po
Dual SIM:
Po
EAN:
6954176836557
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1800, 1900
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
76
GPS:
Po
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
4 100
Lansuar:
24 Shkurt 2017
Lartësia [mm]:
151
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Micro SIM, nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5,5
Memoria operuese [GB]:
3
Memorie e brendshme [GB]:
32
Modeli i procesorit:
Snapdragon 625 (8x2.0 GHz)
Numri i bërthamave:
8
Numri i kartave SIM:
2
OTG (On-The-Go):
Po
Pesha [g]:
175
Prodhuesi:
Xiaomi
Radio:
Po
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1920 x 1080 (Full HD)
Rezolucioni i kamerës [MP]:
13
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
Po
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
8,35
Sipas pershkrimit, sherbimi shume i mire.
Dorrezimi me kohe. 5⭐️
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera