Xiaomi Redmi S2, 3GB RAM, 32GB, rose gold

Kodi i produktit:
236398
Bluetooth:
Radio:
Memorie e brendshme [GB]:
32
Modeli i procesorit:
Snapdragon 625 (8x2.0 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
205.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 34.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xiaomi Redmi S2 sjell ekran fantastik dhe performancë solide të kualitetit më të lartë nga teknologjia më e fundit. Plotësoni të gjitha kërkesat tuaja vetëm me Xiaomi Redmi S2. Celulari vjen i pajisur me procesorin Qualcomm Snapdragon 625 me përshpejtuesin grafik Adreno 506 dhe kombinohet me 3GB RAM memorie si dhe ekranin me madhësi 5.99" dhe rezolucion 1440 x 720 piksela për t'ju sjellur një pamje jashtëzakonisht të bukur dhe performancë shumë të shpejtë. Pos kësaj, celulari vjen i pajisur me 32GB hapësirë për ruajtjen e të dhënave që mund të zgjerohet me kartelë të memories microSD, ka kamerën e pasme dual me rezolucion 12 + 5 megapiksela dhe lens f / 2.2 si dhe kamerën e përparme me 16 megapiksela, mban portin microUSB dhe 3.5 mm si dhe baterinë me kapacitet 3080 mAh. Sistemi operativ i celularit është Android Oreo 8.1 dhe vjen me ngjyrë të hirtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
69410596035281
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
77.3
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3 080
Kodi i prodhuesit:
18457
Lansuar:
10. 5. 2018
Lartësia [mm]:
160,7
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5,99
Memoria operuese [GB]:
3+
Memorie e brendshme [GB]:
32
Modeli i procesorit:
Snapdragon 625 (8x2.0 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
170
Prodhuesi:
Xiaomi
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
240 x 144
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
16+
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
E ndarë
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
8.1

Bashkangjitja Xiaomi Redmi S2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE