Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Transmetues zëri për makinë Parrot, Bluetooth

Kodi i produktit:
173003
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PF300102AE
Prodhuesi:
Parrot
Ueb-i i prodhuesit:
Parrot.com/usa

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
176.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 29.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisja Bluetooth Parrot MKi 9000 shkëlqen jo vetëm me dizajnin e bukur por edhe për veçoritë e shkëlqyeshme për bisedë me telefon. Mund të lidhet me dy telefona me Bluetooth në të njëjtën kohë. Është pajisje e përshtatshme për telefona me Bluetooth dhe pajisje të tjera. Ka një kualitet superior të zërit që sigurohet nga mikrofonë të kualitetit të lartë. Kjo pajisje dallohet me Bluetooth të versionit 2.0. Ka një procesor Parrot5 me frekuencë prej 208 MHz, flash memorie 32 Mbit dhe RAM 16 Mbit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PF300102AE
Prodhuesi:
Parrot
Ueb-i i prodhuesit:
Parrot.com/usa

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE