Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dron Wingsland S6, portokalli

Kodi i produktit:
217858
EAN:
6970112530068
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
138
Kodi i prodhuesit:
S6 Orange
Lartësia [mm]:
26,8

Si të porosisim në Gjirafa50?

267.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit


Shikojeni botën prej lartësive në mënyra që nuk keni qenë në gjendje ta bëni më herët me ndihmën e dronit Wingsland S6. Ka karakteristika unike, është i lehtë për t’u përdorur dhe i konstruktuar në mënyrë të thjeshtë. Dhe, mbi të gjitha, ju do të mund ta kontrolloni atë nëpërmjet celularëve Android apo iOS.

Zgjidhja më e mirë për ty

Droni S6 vjen me teknologjinë më të fundit. Ai peshon vetëm 230 gram dhe ka madhësinë e një telefoni smart. Droni është pajisur me kamerë 4K që do iu mundësoj të bëni fotografi dhe video të përsosura, dhe ka platformën “Follow Me” që i mundëson dronit të ndjek aktivitetet tuaja të sporteve ekstreme apo festimet familjare.

Sorry, the description of the image is missing.


Fluturoni në çdo vend

Droni i pajisur me navigues GPS dhe GLONASS do iu mundësoj të lëvizni në hapësira të hapura pa telashe dhe pengesa. GPS-i nuk funksionon në rastet kur fluturoni në hapësira të mbyllura.


Sorry, the description of the image is missing.


Nuk do ta humbisni asnjëherë

Droni S6 vjen me alarm të baterisë dhe 2 plaftorma që e rikthejnë në pozicionin prej ku është nisur prandaj është praktikisht e pamundur që ai të humbet.


Sorry, the description of the image is missing.


Një aplikacion për çdo gjë

Kontrolloni dronin tuaj virtualisht me çdo celular që mban sistemin operativ Android apo iOS. Ju mund të zgjidhni për metodat e fluturimit - për fillestar, të avancuar etj, mund të shtoni titra në videot e inçizuara, t’i preni videot apo edhe të shtoni muzikë. Gjithashtu mund të përdorni senzorët e avancuar për të krijuar fotografi mahnitëse 360 °.


Sorry, the description of the image is missing.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6970112530068
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
138
Kodi i prodhuesit:
S6 Orange
Lartësia [mm]:
26,8
Pesha [g]:
230
Prodhuesi:
Wingsland
Trashësia [mm]:
169
Ueb-i i prodhuesit:
Wingsland.org

Bashkangjitja Dron Wingsland S6 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE