Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse ScreenShield për DORO 8040

Kodi i produktit:
234466
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DOR-8040-D
Lansuar:
10. 4. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekrani i telefonit tuaj është më delikat, kështu që ju duhet të i siguroni mbrojtje të përsosur nga gërvishtjet, shenjat e gishtave dhe papastërtitë. ScreenShield për DORO 8040 është krejtësisht i lëmuar dhe plotësisht transparent. Besnikëria e imazhit të ngjyrave dhe funksionimi i lehtë i ekranit me prekje janë një çështje tjetër sigurisht. Gjithashtu në diell, ekrani është plotësisht i lexueshëm, gjë që është veçanërisht e dobishme në verë. Aplikimi është shumë i thjeshtë dhe çdo fillestar mund ta vendosë atë. Ekrani duhet të pastrohet tërësisht me pëlhurën e mbyllur para aplikimit. Pastaj vetëm zbato lëngun dhe lidhni skajet e filmit me skajin e ekranit. Së fundi, butësisht shtypeni nga njëra anë në tjetrën nga kartela.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DOR-8040-D
Lansuar:
10. 4. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE